ZVL - ваші надійні словацькі підшипники від офіційного дистриб'ютора

zvl, словацькі підшипники


zvl slovakia
ZVL (CЛОВАЧЧИНА)

Компанія ZVL Slovakia - словацький виробник підшипників з більш ніж 50-річним досвідом і сильною орієнтацією на експорт - близько 86% всієї продукції експортується в 76 країн світу. Підшипники ZVL поставляються на комплектацію техніки Bosch, Siemens, Whirlpool, Gorenje, а також Volvo, John Deere, Lombardini і багатьох інших.Співробітництво ZVL та Галпідшипник

Ми раді нашій співпраці з компанією ZVL, яке успішно триває вже більше 5 років. Наша спільна робота дозволяє нам забезпечувати український ринок запчастин якісними підшипниками за демократичними цінами. Спільно з ZVL Slovakia ми пропонуємо:

  • Підшипники кулькові - радіальні, радіально-упорні, упорні

  • Підшипникові роликові - циліндричні, сферичні

  • Голчасті підшипники

  • Корпуси підшипників

zvl підшипники


словацькі підшипники
Історія

Історія компанії бере початок в 1968 році, коли в Чехословаччині було запущено виробництво кулькових підшипників, а сама компанія увійшла до складу концерну ZVL, створеного в 1965 році з метою об'єднати окремі виробництва підшипників в єдину компанію. Так було створено підприємство з більш ніж 30 тис. співробітників і розвиненою науково-дослідною, проектно-конструкторською і виробничою базою. За більш ніж 50-річну історію в компанії відбулися ряд трансформацій, багато з яких викликані розпадом Чехословаччини і переходом компанії в приватну власність. На сьогоднішній день компанія ZVL Slovakia - приватна компанія з сильною виробничою і науково-дослідною базою, чия продукція орієнтована як на первинну комплектацію, так і на ринок запчастин.Виробництво і якість

Продукція компанії виробляється в чіткій відповідності до міжнародних стандартів управління якістю (ISO 9001), розмірними стандартами, стандартами на матеріали. А завдяки наявності лабораторій розмірного аналізу і металографічного контролю, а також цехових вимірювальних пунктів, де проводяться точні вимірювання, вся продукція, яка сходить з конвеєрів ZVL, піддається ретельному контролю.


підшипники zvl відгуки


Увага!

Останнім часом, у зв'язку з популярністю бренду, на ринку підшипників можна зустріти контрафактну продукцію, яку видають за продукцію бренду ZVL. У зв'язку з цим, компанія ZVL Slovakia наполегливо рекомендує купувати продукцію тільки у офіційних дистриб'юторів. Робота з офіційним дистриб'ютором - єдина можливість бути впевненим в якості і оригінальності продукції, що купується.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт