Зустріч з представником ESCO Couplings

Зустріч з представником ESCO Couplings

17.04.2019

Днями на базі київської філії була проведена навчальна зустріч менеджерів компанії «Галпідшипник» з представником нашого нового партнера в напрямку «Муфти» - бельгійської компанії ESCO Couplings – паном Ярославом Коваліком.

Зустріч з представником ESCO Couplings

Пан Ковалік розповів про всі нюанси розрахунку, підбору, монтажу та використання зубчатих та сталевих ламельних (дискових) муфт ESCO Couplings та поділився досвідом компанії щодо реалізації цікавих і нестандартних кейсів - адже особливістю компанії ESCO Couplings є можливість, паралельно з типовою продукцією, працювати з індивідуальними замовленнями, які потребують нестандартних рішень. Так, муфти ESCO Couplings задіяні в такому масштабному об’єкті, як Marina Barrage – гребля в Сингапурі, де муфти типу FSE та FSV використані в насосах. Іншим прикладом є один з найвищих у світі корабельних підйомників (Бельгія) – там муфти типу FFS стоять в системах приводу.

Зустріч з представником ESCO Couplings

Безсумнівно, наші менеджери мають величезний досвід в роботі з такою продукцією, як муфти. Проте, продукт кожного окремого виробника має свої особливості. І хоча наші спеціалісти володіють всією необхідною технічною інформацією, особиста зустріч з представником компанії завжди є додатковою перевагою. Зокрема, зустріч з паном Ярославом Коваліком підтвердила, що нам з компанією ESCO Couplings дійсно по дорозі, адже маємо спільні цінності: бажання постачати тільки якісний продукт та готовність працювати зі складними, нестандартними рішеннями.

Тож будемо раді реалізовувати ці принципи в дії: надсилайте нам свої запити, дзвоніть своєму менеджеру та обирайте оптимальні для себе варіанти!

Повернутись до новин