ZKL - ваші надійні чеські підшипники від офіційного дистриб'ютора

zkl підшипники


zkl виробник, чешські підшипники
ZKL (ЧЕХІЯ)

Чеський бренд підшипників, належить компанії ZKL a.s. - одному з головних виробників в центральній Європі великогабаритних сферичних роликових підшипників, а також спеціальних підшипників, в тому числі – зі збільшенними зазорами. Спеціалізуються на рішеннях для важкої промисловості, зокрема - добувної, металургійної, обробної, а також енергетики і транспорту.Співпраця ZKL і Галпідшипник

Компанія Галпідшипник поставляє підшипники ZKL з 2003 року. У своїй роботі ми зібрали тільки позитивні відгуки щодо підшипників ZKL. Вже багато років вони користуються попитом серед наших клієнтів - представників машинобудівної, енергетичної, переробної, паперової та ін. видів промисловості.

Спільно з ZKL a.s. ми пропонуємо:
  • Кулькові підшипники

  • Підшипники роликові сферичні, в т.ч. і серію із збільшеною вантажопідйомністю ZKL.NEW FORCE

  • Циліндричні підшипники

  • Голчасті і ін. підшипники

підшипники zkl купити


zkl підшипники каталог
Підшипники ZKL: виробництво і референції

У своєму виробництві компанія використовує обладнання провідних виробників ЄС - з Німеччини, Чеської Республіки, Італії. Система управління якістю відповідає ISO 9001:2015. Підшипники ZKL постачаються на комплектацію обладнання та машин виробництва AS Baumaschinen, Dr. Chulze, Harlander Landtechnic (Німеччина), Ensival Moret (Франція), а також багатьох інших компаній по всьому світу. Серед чеських клієнтів компанії: Sandvik Chomutov Precision Tubes, Arcelor Mittal, Bonfiglioli, Czech Coal Group, Moravia Steel, U.S. Steel Kosice, Vitcovice Machinery Group, Skoda Transportation, SEW-Eurodrive CZ і багато інших.Науково-дослідницька діяльність

На базі підрозділу ZKL - VÝZKUM A VÝVOJ, A.S в Брно проводяться дослідження і розробки для постійного поліпшення і розширення існуючого асортименту підшипників. Проводиться аналіз внутрішньої геометрії, розрахунки контактної напруги, поліпшення корисних властивостей підшипників всіх типів, а також динамічні випробування підшипників. Наявність R&D дозволило ZKL створити новий стандарт підшипників ZKL.NEW FORCE - серію ролико-сферичних підшипників з динамічною вантажопідйомністю, збільшеною на 8-25% (в порівняння зі стандартним виконанням), більш низьким коефіцієнтом тертя і збільшеною довговічністю.


zkl підшипники каталогzkl підшипники відгуки
Історія

У нинішньому вигляді, як незалежна приватна компанія, акціонерне товариство ZKL a.s. було створено в 1999 році, об'єднавши три чеських підшипникових заводу в містах Брно і Клаштерец-над-Огржи, а також дослідне підприємство і торгову компанію в один концерн. Однак, компанія має безпосереднє відношення до першого серійного виробництва підшипників в Чехії, адже саме на їхньому заводі в Клаштерец-над-Огржи в 1923 році був випущений перший підшипник. За майже столітню історію завод змінив кілька власників і навіть був перенесений, але традиції виробництва якісної продукції збереглися - так само, як і на заводі в Брно, де перші підшипники були виготовлені в 1947 році.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт