Запчастини до культиватора та іншої грунтообробної техніки

Запчастини до культиватора (підшипники, корпуси, вузли в зборі) - для дискової батареї, прикочуючого котка, дискових ножів
Peer вузол на штифтах TTU
Peer підшипник з квадратним отвором
SKF Agrihub Type 1
Peer фланцевий корпус
Peer Agrihub

Ми пропонуємо запчастини (підшипникові вузли, ступичні вузли, корпуси і підшипники) на культиватори та ін. грунтообробну техніку Lemken, HORSCH, Bomet, Kverneland, Kuhn, John Deere та ін.

Для дискової батареї:

Для дискових ножів:

Для прикочуючого котка:

Обробка грунту - одне з найскладніших випробувань, з якими стикається ваша техніка. Куди б не монтувався вузол - скрізь присутній тісний контакт з грунтом.

Тому, основні ризики, з якими пов'язують передчасний вихід з ладу підшипників і вузлів, можна звести до:

  • неякісного захисту від пилу, сміття, води і бруду;
  • несвоєчасного і неправильного змащування.

Розуміючи це, ми пропонуємо тільки ті запчастини до культиватора, які вже довели свою надійність тисячами гектарів обробленої землі Це продукція, яку всі знають під брендами SKF, Peer, NTN, SNR, INA, Koyo - продукція, «рідна» для більшості марок сільгосптехніки. В першу чергу її характеризує максимальний рівень захисту (детально дізнатися про підхід кожного з виробників до захисту підшипників від бруду, пилу, води можна тут).

Також, серед них ви обов'язково знайдете варіанти, які змащені на весь період експлуатації, а значить - не потребують обслуговування. Чому це важливо: використовуючи такі підшипники, ви не тільки економите час на обслуговуванні техніки, але й мінімізуєте людський фактор - можливість виходу підшипника з ладу через несвоєчасне змащування.

В разі, якщо ви використовуєте підшипники, що вимагають повторного змащування - радимо вибирати якісні мастильні матеріали для підшипників, призначені спеціально для використання в сільгосптехніці.

Можливо, вам також буде цікаво дізнатися про інструменти та системи змащування, які допомагають реалізовувати програму змащування правильно.

Дуже важливо підійти до цього питання з належною увагою, тому що, за даними компанії SKF, близько 36% випадків передчасного виходу з ладу підшипників викликано неправильним змащуванням.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку