Запчастини до комбайна

Запчастини до комбайнів: паси, ланцюги, підшипники

Під час збору врожаю викликів предостатньо: час - обмежений, робота - інтенсивна, техніка - складна, а погода - непередбачувана. Ми не на всі фактори можемо вплинути, але там, де це можливо - ризики потрібно мінімізувати.

Ми пропонуємо вам надійні і перевірені рішення від передових виробників запчастин до комбайнів – рішення, які допоможуть вам зібрати урожай швидко і якісно. Цю продукцію обирають як виробники сільгосптехніки, так і кінцеві споживачі - власники техніки.


Запчастини до комбайна, на яких спеціалізується компанія Галпідшипник:

Паси (ремені)

Паси (ремені) до комбайнів

Клинові та поліклинові, варіаторні та багатоклинові - найповніший асортимент пасів для комбайнів від виробників: Optibelt (серія Agro Power), Contitech (серія Agridur), Rubena (серія Farm Belt), Sanok Rubber (серія Harvest Belts).

Дізнатись більше…

Ланцюги

Ланцюг мисовий на кукурудзяну жатку

Мисові для кукурудзяних жаток, ланцюги для транспортерів похилої камери, зернових та колосових елеваторів, привідні ланцюги - від виробників Renold (Великобританія), Сhallenge (Великобританія), Sedis (Франція).

Дізнатись більше…

Підшипники та підшипникові вузли

Підшипники до комбайнів

Корпусні У-підшипники, підшипники з шестигранним отвором, кулькові однорядні і дворядні радіально-упорні, роликові сферичні - відкриті і закриті. Вузли і корпуси. Від лідерів світового виробництва підшипників до хороших бюджетних варіантів (NTN-SNR, SKF, Peer, Timken, Koyo, INA, FAG, ZVL, ZKL, ISB, URB)

Дізнатись більше…

Завдяки великому асортименту ми здатні запропонувати підшипники, ремені і ланцюги для будь-якої частини вашого комбайна: жатки стрічкової, кукурудзяної чи соняшникової, похилої камери, зернового чи колосового елваторів, ротора, молотарки, соломотрясу, грохоту, шнека і ін.

За більш ніж двадцятирічний досвід поставок запчастин для сільгосптехніки, нами зібрана величезна база інформації, за допомогою якої наші фахівці легко підберуть потрібну вам запчастину - як за маркуванням або розміром, так і за каталожним номером.

Ми постачаємо запчастини до комбайнів: John Deere, Deutz Fahr, Claas, Case, New Holland, Challenger, KUHN, Sampo Rosenlew, Massey Ferguson, AGCO, Fendt, Rostselmash, Amity Technologies, а також для жаток - Olimac, Geringhoff, Fantini, Capello та ін.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку