Linkedin Youtube

Вимикачі навантаження ABB

Вимикачі навантаження ABB

Для безпеки вашого персоналу та максимально тривалої і надійної роботи вашого обладнання пропонуємо вимикачі навантаження (рубильники з запобіжниками, перемикачі кулачкові, байпасні, реверсивні, плавкі вставки) від світового лідера в галузі електричного обладнання – компанії ABB

логотип ABB

Вимикачі-роз'єднувачі на струми 16 ... 4000 А - з ручним керуванням (серія OT) або з електроприводом для дистанційного керування (серія OTM). Гарантують абсолютну надійність і високу безпеку процесу. Можуть встановлюватися в будь-якому положенні і в будь-якій площині. Універсальні рішення – можуть використовуватися як вимикачі навантаження/ рубильники, вимикачі ланцюга живлення, головні вимикачі, місцеві вимикачі, вимикачі спеціального призначення, секційні вимикачі.

Повну інформацію про вимикачі-роз’єднувачі дивіться в каталозі. (pdf 13,5 Мб)

Вимикачі-роз'єднувачі

Рубильники із запобіжниками

Рубильники із запобіжниками на струми 20 ... 1250 А - з ручним керуванням (серія OS) або з електроприводом(OSM): максимальний рівень захисту навіть в найскладніших умовах роботи. Може бути встановлений в будь-якому положенні з різним розташуванням клем, що спрощує монтаж і компоновку в шафах різної конструкції. Широкий вибір аксесуарів розширює можливості експлуатації рубильників з запобіжниками і дозволяє створювати комбіновані 6 і 8 полюсні, реверсивні, байпасні рубильники, в тому числі з механічним блокуванням за допомогою комплектів модифікації системи.

Повну інформацію про рубильники з запобіжниками дивіться в каталозі. (pdf 4,8 Мб)


Реверсивні (перекидні) рубильники на струми 16 ... 3200А - з ручним керуванням (серія OT) або з електроприводом(OTM): дозволяють виконувати перемикання під навантаженням, навіть при струмах з високою індуктивною складовою і пускових струмах двигунів (АС-23А). Найкоротший шлях протікання струму. Подвійний розрив кожної фази. Пристрій гасіння електричної дуги. Електродинамічний компенсатор.

Повну інформацію про реверсивні (перекидні) рубильники дивіться в каталозі. (pdf 13,5 Мб)

Реверсивні (перекидні) рубильники

Байпасні перемикачі

Байпасні перемикачі на струми 160 ... 800 А - з ручним керуванням або з електроприводом: на відміну від традиційних байпасних апаратів, які збираються з вимикачів-роз'єднувачів та комплектів блокувань і перетворювачів, байпасні перемикачі ABB складаються з одного апарату і не вимагають додаткових комплектів модифікації.

Повну інформацію про байпасні перемикачі дивіться в каталозі. (pdf 13,5 Мб)


Кулачкові перемикачі: серія ОС на струми 10 ... 25 А і серія OL на струми 40 ... 315 А за стандартом IEC (до 200 А за стандартом UL). Серія ОС: високі струмові характеристики, вогнестійкі матеріали, збільшений термін служби, клеми зі ступенем захисту IP20. Серія OL: клеми з захистом від дотику пальцем IP20 на перемикачах до 160 А і рукоятки зі збільшеним ступенем захисту IP69K.

Повну інформацію про кулачкові перемикачі дивіться в каталозі. (pdf 8,5 Мб)

Кулачкові перемикачі серій ОС та OL

Плавкі вставки (запобіжники)

Плавкі вставки (запобіжники) - з високою вимикаючою здатністю на струми 2 ... 1600 А і напругу 500 В і 690 В: тип gG - для захисту від струму, тип aM - для захисту від короткого замикання в ланцюзі живлення електродвигуна.

Повну інформацію про плавкі запобіжники дивіться в каталозі. (pdf 1,1 Мб)Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможем підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку.