Вибір підшипника. Основні фактори.

Підшипник, це частина опори, яка, переважно забезпечує обертання або закріплює положення механізму у просторі. Під час підбору деталі основну увагу треба приділяти навантаженню, що очікується та габаритам. Підшипники розподіляються на види у залежності від напрямку діїї головного навантаження відносно осі виробу, виду тертя (підшипники ковзання чи кочення), геометричної форми тіл обертання підшипника( роликові чи кулькові), кількості рядів елементів(одно- та дворядні, рідше три- чи чоторирядні) Існують підшипники, що встановлюються самі(дворядні, зазвичай) та зборочні одиниці без цієї функції.У підшипниках ковзання відсутні елементи, що обертаються, проте завдяки гладкий змащеній поверхні, у них істотно зменшена сила тертя.

Основні фактори при виборі підшипника

Деколи, обираючи підшипник, є потреба у орієнтуванні на комплекс умов, елементи якого можуть бути несумісними. У такому випадку, головним аргументом має стати навантаження на виріб: його значення та напрямок. Роликові підшипники мають більшу жорсткість та вантажопідйомність, порівняно із кульковими. Відповідно, останні треба вибирати у випадку невеликого навантаження та невеликих діаметрів. Якщо навантаження проикладається по осі, тоді треба вибирати радіально-упорні механізми аюо упори(залежить від радіального моменту навантаження). Допомогу при виборі підшипників може надати як спеціаліст, так і спеціалізована література, каталоги виробників або техпаспорт конкретного підшипнику.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку