Спеціальні рішення: ущільнення, мастильні матеріали, інструмент

Спеціальні рішення: ущільнення, мастильні матеріали, інструмент

В таких складних машинах, як сільськогосподарські, значення мають найменші деталі. Використання навіть найбільш якісного підшипника чи вузла не гарантуватиме вам відмінного результату - якщо ви не подбаєте про захист ваших підшипників від забруднення та про їх належне змащування


Змащування

За даними компанії SKF, причиною 36 % випадків передчасного виходу з ладу підшипників є неналежне змащування. Це означає, що з 10 підшипників, які не відпрацювали свій ресурс сповна, 4 підшипники могли б працювати довше – якби вони були змащені вчасно, в потрібному об’ємі та відповідним мастилом.

Дізнайтесь про можливості збільшити ресурс ваших підшипників тут...

Багатоточкова система змащування


Ущільнення, сальники, ущільнюючі кільця

Ущільнення

Інший фактор, що впливає на тривалість експлуатації підшипника – це потрапляння забруднюючих часток в підшипник. Компанія SKF оцінює, що близько 14 % з тих підшипників, що не відпрацювали свій ресурс сповна, вийшли з ладу саме по причині потрапляння забруднення. Для сільгосптехніки, вузли якої можуть контактувати з грунтом, багнюкою, водою, рослинними рештками та пилом це особливо актуально. Дізнайтесь як захистити свої підшипники тут...


Монтаж-Демонтаж

Ще 16 % випадків передчасного виходу з ладу підшипників зумовлені неправильним монтажем підшипників, або монтажем нового підшипника на вал, що був раніше пошкоджений неправильним демонтажем. Щоб запобігти цьому – використовуйте правильні професійні інструменти.

Більше про інструменти для монтажу/демонтажу підшипників дивіться тут ...

інструменти для монтажу/демонтажу підшипниківБудь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку.