Volta Belting - Надійні ізраїльські транспортерні стрічки для вашого конвеєра

Volta Belting - транспортерна стрічка (конвеєрна)


Стрічки для загальнопромислового використання
VOLTA BELTING TECHNOLOGY (ІЗРАЇЛЬ)

Компанія Volta Belting Technology (Ізраїль) - один із світових лідерів з виробництва конвеєрних стрічок, пасів та профілів з термопластичного еластомеру (TPE). Створена в 1965 році.

До переліку продукції, яку виготовляє компанія Volta Belting Technology, входять: конвеєрні стрічки та додаткові рішення до них (борти, профілі, направляючі, перфорація), клинові та зубчаті паси, паси круглого перетину, паси для передачі великої потужності.Співпраця Volta Belting Technology та Галпідшипник

Компанія Галпідшипник постачає повний спектр продукції Volta Belting, а наші технічні спеціалісти завжди готові надати детальну інформацію по продукту та допомогти підібрати оптимальне рішення.

Спільно з Volta Belting ми пропонуємо:
 • Стрічки транспортерні для харчової промисловості (гомогенний TPE, відсутність простору для потрапляння їжі та бактерій, легке та швидке CIP, високий рівень гігієни на постійній основі, відповідність ХАССП)

 • Стрічки для загальнопромислового використання

 • Стрічки для використання в металодетекторах та при рентгенівських променях

 • Стрічки транспортерні армовані арамідним кордом

 • Аксесуари для транспортерної лінії

 • Профілі, штовхачі, скоби, направляючі, бокові стінки

 • Паси круглого та клиновидного перерізу з TPE

Аксесуари для транспортерної лінії


Паси круглого та клиновидного перерізу з TPE
Якість транспортерних стрічок Volta

Volta Belting запровадила та підтримує Систему управління якістю, яка відповідає вимогам ISO 9001: 2008 щодо виробництва конвеєрних стрічок та аксесуарів до них.

Більшість продукції Volta Belting Technology для харчового виробництва відповідають суворим міжнародним нормам та стандартам. Вони сертифіковані FDA, USDA та EC, підтримують принципи ХАССП та забезпечують найвищий рівень гігієни.

Гомогенні конвеєрні стрічки Volta характеризуються своєю міцністю, точністю розмірів та чудовою стабільністю. Вони стійкі до порізів та зносу, не пропускають воду, олії та інші рідини, легко встановлюються на місці та легко ремонтуються при пошкодженні.

Цікаві факти

Volta Belting Technology є членом EHEDG – європейської групи, що займається проблемами дизайну та інженерії обладнання для харчової промисловості з імплементацією найвищих стандартів гігієни. До групи входять OEM-виробники, виробники продуктів харчування, постачальники, науково-дослідні інститути та університети, урядові організації

Стрічки для харчової промисловості Volta є одним з найбільш гігієнічних рішень для транспортування продуктів харчування та відповідають таким вимогам:

 • Вимоги до обладнання для молочної продукції - USDA

 • Гігієнічні вимоги USDA до конструкції механічних стрічкових конвеєрів, що використовуються при переробці м’яса та птиці

 • Вимоги Кодексу федеральних правил (CFR21) USDA - стаття 21 FDA 17 CFR 177.2600 та стаття 21 CFR 175.300

 • Європейський регламент (ЄС) No 1935/2004 та No 10/2011 / ЄС - Директива 2002/72 / ЄС

 • Німецький регламент BfR XXI

борти, профілі, направляючі, перфорація

Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт