Вияв витоків стисненого повітря, газу і вакууму за допомогою ультразвуку

ЗНАЙДІТЬ ВИТОКУ ПОВІТРЯ.
ЗМЕНШІТЬ СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ.
ЗБІЛЬШТЕ ЧАС БЕЗВІДМОВНОЇ РОБОТИ.

Стиснене повітря – найбільш універсальний і тому широко затребуваний ресурс в промисловості. Використовуючи атмосферний тиск для передачі енергії під час промислових процесів, стиснене повітря застосовується для приведення в рух пневматичних інструментів, таких як дрилі і молотки, пневмоциліндрів для автоматизації виробничих процесів і багато чого іншого.

Використання стисненого повітря настільки поширене в промисловості, що його часто називають четвертим енергоресурсом - разом з електрикою, водою і газом. Але з цих чотирьох ресурсів саме стиснене повітря споживає найбільше енергії.

Системи повітряних компресорів можуть дуже сильно відрізнятися за розміром, потужністю і вартістю.

Проте спільним для них є те, що витрати на обладнання (купівля та обслуговування) складають лише 25 % пов'язаних з нею витрат протягом всього терміну служби. Решта 75 % витрат йдуть на енергію, що використовується для стиснення повітря. Це підштовхує нас до питання...Чому так необережно витрачається стиснене повітря?


Цьому є декілька пояснень:


    • витоки стисненого повітря можуть залишитися непоміченими і незафіксованими, тому що їх практично неможливо виявити в шумному виробничому цеху, вони не призводять до безладу і рідко переривають виробничий процес.


    • іноді технічний персонал абсолютно не обізнаний про фінансові і виробничі наслідки негерметичного об'єкта.

    • часто весь завод настільки зайнятий гасінням пожеж в реактивному режимі, намагаючись підтримувати виробництво в робочому стані, що у них просто немає часу на обстеження обладнання на предмет витоків стисненого повітря.

Факт

В середньому від 30% до 50% виробництва стисненого повітря втрачається через витоки на підприємствах, які не мають програми управління витоками стисненого повітря.


Навіщо використовувати ультразвук для виявлення витоків?


Ультразвук - кращий інструмент для виявлення тертя, ударів або турбулентності.

Коли стиснене повітря просочується через отвір, воно створює турбулентний потік разом з високочастотним шиплячим звуком. Це шипіння, чутне в тихому приміщенні, майже неможливо почути крізь шум виробництва. Інші методи виявлення витоків, такі як тест з мильними бульбашками, складні, призводять до безладу і вимагають багато часу. У порівняння з ним ультразвук забезпечує значно більш простий і ефективний спосіб виявлення витоків стисненого повітря.

Як знайти витоки за допомогою ультразвукового пристрою


Витоки стисненого повітря легко виявити, позначити і усунути за допомогою регулярного моніторингу витоків ультразвуковим витокошукачем.

Витоки стисненого повітря зазвичай виникають в місцях з'єднань, у вигинах і кінцевих фітингах трубопроводу. Процес простий: швидким рухом проскануйте трубопровід і кінцеві фітинги ультразвуковим витокошукачем. Турбулентність, створювана витоком, локалізується в точці витоку. Коли ви виявите стрибок в децибелах, огляньте область детальніше і знайдіть пік в децибелах - це ваша точка витоку. При виявленні витоків - позначайте їх для подальшого ремонту.

Регулярне обстеження на наявність витоків має вирішальне значення для зниження витрат на електроенергію та підвищення ефективності вашої системи стисненого повітря.

Дивіться в короткому відео як легко та швидко знайти витоки стисненого повітря та створити звіт за результатами перевірки - за допомогою простого ультразвукового пристрою SDT LeakChecker та застосунку LEAKReporter:
Чому КОЖНОМУ підприємству ПОТРІБНА програма управління витоками стисненого повітря


З усіх ініціатив щодо забезпечення надійності саме обстеження обладнання на предмет витоків, що реалізовується в рамках програми управління витоками стисненого повітря, забезпечує найшвидше повернення інвестицій на завод. Впровадивши цю практику, ви зможете зменшити час простою, заощадити електроенергію і, як результат, гроші.
Виберіть ультразвуковий детектор, що найкраще відповідає вашим потребам:


Ультразвуковий портативний аналізатор SDT 340: основні характеристики

Портативний аналізатор ультразвуку та вібрації SDT 340 - SDT - Брошура - 2021 - (Укр) - 0,3 Мб

Акустична камера SonaVu від SDT для швидкої перевірки великої кількості обладнання

Акустична камера SonaVu - SDT - Брошура - 2020 - (Укр) - 0,3 М

LeakChecker – ультразвуковий витокошукач для пошуку витоків стисненого повітря, газу, вакууму

Ультразвуковий витокошукач LeakChecker - SDT - Брошура - (Укр) - 0,4 Мб


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку