Вияв несправностей електричного обладнання за допомогою ультразвуку

Попереджайте порушення в роботі електричних систем завчасно і безпечноЯк виявити несправність електрообладнання? Безпечний огляд електричних систем за допомогою ультразвуку


Аварії, пов'язані з електричним обладнанням, представляють собою величезну загрозу безпеці і можуть повністю зупинити роботу підприємства.

Наслідки повної відмови електричної системи набагато серйозніше, ніж наслідки відмови механічного обладнання. Вони можуть пошкодити обладнання, перервати подачу електроенергії і викликати простої протягом декількох днів, серйозно нашкодити або вбити робітників у безпосередній близькості і навіть вплинути на електромережу в прилеглих районах.

На щастя, регулярні ультразвукові обстеження можуть допомогти виявити несправності в електричних системах на найбільш ранніх стадіях і, отже, запобігти їм задовго до того, як станеться щось катастрофічне.Небезпеки спалаху електричної дуги


Національна асоціація протипожежного захисту США (NFPA) визначає спалах дуги як «небезпечний стан, пов'язаний з виділенням енергії. Він може викликати серію вибухів з температурою від 2 760 до 19 427 ° C ». Потужності, що генерується цими вибухами, досить, щоб серйозно поранити або навіть вбити будь-кого в безпосередній близькості від місця вибуху.

Виявлення електричних несправностей устаткування, особливо спалаху дуги, найкраще виконувати за допомогою інфрачервоної та ультразвукової технологій. Обидві технології мають свої сильні сторони, але ультразвук дозволяє виявити несправності задовго до того, як це можна буде зробити за допомогою інфрачервоної технології.Попередження відмов електричних систем на максимально ранньому етапі


Ультразвуковий контроль може проводитися як на відкритому, так і на закритому електрообладнанні — при будь-якій напрузі. Електричні пристрої, такі як розподільний пристрій, трансформатори, ізолятори або роз'єднувачі та з'єднання, можуть вийти з ладу, але несправності можна виявити задовго до того, як це станеться.

На відміну від електричної інфрачервоної термографії, ультразвукові пристрої можуть виявляти розряди на найбільш ранніх стадіях — задовго до того, як вони почнуть виділяти тепло.Дивіться відео про можливості використання ультразвукової діагностики для моніторингу стану електричного обладнання:


А також короткий огляд можливостей акустичної камери SonaVu – в тому числі і для швидкого і безпечного моніторингу електричного обладнання:


Виберіть ультразвуковий детектор, що відповідатиме саме вашим потребам:


Ультразвуковий портативний аналізатор SDT 340: основні характеристики

Портативний аналізатор ультразвуку та вібрації SDT 340 - SDT - Брошура - 2021 - (Укр) - 0,3 Мб

Акустична камера SonaVu від SDT для швидкої перевірки великої кількості обладнання

Акустична камера SonaVu - SDT - Брошура - 2020 - (Укр) - 0,3 М


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку