Вітаємо з новорічно-різдвяними святами!

Вітаємо з новорічно-різдвяними святами!

31.12.2020

Вітаємо з прийдешніми святами!

Вітаємо всіх з новорічно-різдвяними святами!


Це був непростий рік для всіх нас, але було в ньому і хороше.


Не зважаючи ні на що, ми продовжували розвиватися та рости. Разом з нашими партнерами ми навчалися і навчали, представляли нові продукти та реалізовували цікаві проекти - нехай і з поправками на нові обставини. Ми розширили співпрацю з компанією ABB та запустили новий для себе напрямок «Електродвигуни та додаткове обладнання». В нас з’явився новий партнер – Challenge (група компаній AMMEGA) - виробник привідних та транспортерних ланцюгів. А вже на початку нового року ми розповімо про початок співпраці з ще одним постачальником.


Також росте і щороку поповнюється новими фахівцями наша команда. Ростуть родини наших колег: цього року були і весілля, і народження дітей та онуків. І ми ще раз вітаємо їх із цими світлими подіями!


Ми вдячні всім тим, хто був з нами цей рік! Дякуємо, що довіряєте нам надійність роботи вашого обладнання! Задачі, які ви щодня перед нами ставите - це найкраща мотивація для нас йти вперед!


Бажаємо вам та вашим рідним міцного здоров'я! Нехай у ваших сім'ях назавжди поселяться щастя, любов, благополуччя та достаток!


Радісних та веселих вам свят і щасливого Нового року!
З повагою та з найкращими побажаннями,

команда компанії Галпідшипник

Повернутись до новин