URB - ваші надійні румунські підшипники від офіційного дистриб'ютора

urb, urb подшипники купить


підшипник румунія
RULMENŢI S.A. Bârlad company (РУМУНІЯ)

Компанія RULMENŢI S.A - румунський виробник підшипників, які випускаються під брендом URB. Компанія виробляє широкий спектр типорозмірів підшипників, але в першу чергу спеціалізується на роликових підшипниках - сферичних і циліндричних. Підшипники URB продаються в Європі (39% від загального виробництва URB), Америці (34%), Азії (17%), а також на Близькому Сході і в Африці (10%).

Серед клієнтів компанії: ThyssenKrupp, Konecranes, Bosch, TÜLOMSAŞ (вагонобудування), ArcelorMittal, Chine Steel, Leroy-Somer, SEW Eurodrive, Bonfiglioli, John Deere та багато інших. Також компанія постачає підшипники для залізниць - румунської, польської, турецької, болгарської, грецької та в'єтнамської.Співпраця URB і Галпідшипник

Компанія Галпідшипник поставляє підшипники URB на правах офіційного дистриб'ютора. За 20 років нашої співпраці продукція URB відмінно зарекомендувала себе серед наших клієнтів і отримала свою частку лояльних покупців. Спільно з URB ми пропонуємо повну лінійку типорозмірів:

  • кулькових підшипників - радіальних і упорних

  • роликових підшипників - циліндричних, сферичних, конічних

підшипник urb купити


румунські підшипники
Історія створення

Головна фабрика компанії, з якої все почалося, була відкрита в 1953 році в м Барлад, Румунія. У 2000 році фабрика перейшла в приватну власність, після чого почався період активних інвестицій в обладнання та технології. У 2006 році був відкритий новий завод в Туреччині, а в 2007 році придбано угорський завод. Так само в 2020 році компанія запускає виробництво в Індії.

Виробництво

Підшипники URB на сьогоднішній день виробляються на трьох заводах - в Румунії, Угорщини та Туреччини. Повний виробничий цикл починається з підбору сировини (відповідність ISO 683-17 і інших специфічних вимог) і його передвиробничої перевірки (на твердість, мікро-, макро-частинки, спектральний аналіз). Далі йде виробництво окремих компонентів підшипників і їх складання. Останній етап - це контроль якості продукції та упаковка. Весь виробничий процес підшипників URB відбувається в чіткій відповідності ISO 9001:2015.Науково-дослідницька діяльність

У своїй R&D-діяльності компанія використовує спеціально розроблене власне програмне забезпечення. Також команда тісно співпрацює з Технічним університетом. Це дозволяє постійно поповнювати асортимент підшипників новими позиціями, а також покращувати параметри існуючих позицій. Так, наприклад, компанія розробила спеціальну серію EC для дворядних роликових сферичних підшипників з сепаратором з пресованої сталі, яка відрізняється більшою вантажопідйомністю і терміном служби.


urb bearing


Увага!

У зв'язку з тим, що останнім часом почастішали випадки появи на ринку контрафактної продукції, компанія RULMENŢI S.A. Bârlad company наполегливо рекомендує купувати підшипники URB тільки у офіційних дистриб'юторів. Тільки так ви можете захистити себе і своє обладнання від неякісних комплектуючих.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт