Ланцюги Challenge: відомі для світу, нові для України

Ланцюги Challenge: відомі для світу, нові для України

02.09.2020

Challenge – це бренд ланцюгів, який вже 40 років продається в більш ніж 70 країнах світу, але в Україні до недавнього часу представленим не був. Разом з нашим партнером - компанією Megadyne, до складу якої в 2018 році ввійшла компанія Challenge Power Transmission, ми це виправили і вже готові запропонувати вам Challenge – ланцюг хорошої якості та чесної ціни.


Challenge від Megadyne – відомі в світі, але нові для України

Сhallenge – це англійська компанія з виробництвом у Китаї. Завдяки різниці у вартості оплати праці в Європі та Азії, компанія здатна запропонувати хороші ціни на свій продукт, не вдаючись до економії на сировині та засобах виробництва – ключових факторах, що впливають на якість.


Також європейський рівень продукції гарантує команда менеджменту з Великобританії (яка не дистанційно, а безпосередньо на місцях управляє процесом виробництва), а також вибудована система управління якістю, яка відповідає ISO 9001:2015 – що щорічно перевіряється та підтверджується компанією URS U.K.


Ми очікуємо, що в першу чергу ланцюги Challenge оцінять ті, для кого в пріоритеті баланс якості та ціни, а не впізнаваність марки. Хоча і тут би ми зауважили, що за брендом Challenge стоїть репутація групи Мegadyne - глобального виробника рішень для передачі потужності та транспортування (ті з наших клієнтів, які використовують транспортерні стрічки, добре знають їх надійні стрічки Samplа).


Отже, якщо ви з тих, хто готовий відкривати нових для себе виробників - наполегливо рекомендуємо вам спробувати продукцію Challenge.


Ну а консервативним клієнтів, які надають перевагу знайомим марками, ми нагадуємо про бренди Renold, Rexnord, SKF та Sedis, які ми також офіційно представляємо в Україні.


Більше про бренд Challenge тут


Каталог ланцюгів Challenge тут

Повернутись до новин