Центрування валів по напівмуфтах. Центрування муфт

Центрування валів по напівмуфтах. Центрування муфт

Досить часто ми отримуємо запит на центрування муфт (напівмуфт). Важливо зауважити, що правильне центрування завжди виконується із встановленням датчиків на вали. Але бувають випадки, коли з об’єктивних причини це не можливо зробити – немає доступу до валу, заважають габарити суміжного обладнання тощо. В такому випадку допускається центрування валів по напівмуфтах (центрування муфт). Але перед цим ми проводимо додаткове вимірювання геометрії муфт – це дозволяє виключити ймовірність помилки та виконати центрування з найвищою точністю.Чому вам варто звернутися до нас:

Інженери Технічного центру Галпідшипник виконують центрування

Інженери Технічного центру Галпідшипник виконують центрування муфт будь якого типу (жорскті, з пружніми елементами, запобіжні) та конструкції (пружні втулково-пальцеві, кулачкові, зубчаті, з торовидним елементом).


інженери фахівці з неруйнівного контролю (вібродіагностики)

Всі наші інженери є фахівцями з неруйнівного контролю (вібродіагностики) 2 рівня кваліфікації та мають багаторічний досвід виконання робіт по вивірці, вібродіагностиці та балансуванню обладнання різного рівня складності.


Інженери використовують високоточні вимірювальні прилади

В своїй роботі наші інженери використовують високоточні вимірювальні системи SKF, Easy-Laser, Fixturlaser та калібровані пластини. Це дозволяє виконувати центрування як в вертикальній, так і в горизонтальній площинах з максимальною точністю.


Результи центрування

За результатами центрування редукторів ви отримаєте детальний звіт про виконані роботи, стан обладнання до та після центрування та рекомендації щодо подальшого обслуговування.Приклад робіт з центрування валів по напівмуфтах


центрування валів по напівмуфтах
центрування валів по напівмуфтах
центрування валів по напівмуфтах

Звертайтесь! Ми допоможемо зробити ваше обладнання більш надійними та ефективним, а термін експлуатації підшипників – більш тривалим.

Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку.