Linkedin Youtube

Центрування редукторів

Центрування редукторів

Наші фахівці виконують роботи з центрування редукторів будь-якого типу - конічних, циліндричних, черв’ячних, планетарних - незалежно від виду обладнання, з яким вони використовуються (конвеєрами, екструдерами, насосами та ін.)

Всі наші інженери є фахівцями з неруйнівного контролю (вібродіагностики) 2 рівня кваліфікації та мають багаторічний досвід виконання робіт по вивірці, вібродіагностиці та балансуванню обладнання різного рівня складності.

В своїй роботі наші інженери використовують високоточні вимірювальні системи SKF, Easy-Laser, Fixturlaser та калібровані пластини. Це дозволяє виконувати центрування як в вертикальній, так і в горизонтальній площинах з максимальною точністю.

За результатами центрування редукторів ви отримаєте детальний звіт про виконані роботи, стан обладнання до та після центрування та рекомендації щодо подальшого обслуговування.

Звертайтесь! Ми допоможемо зробити ваше обладнання більш надійними та ефективним, а термін експлуатації підшипників - більш тривалим

Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможем підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку.