Центрування двигунів

центрування двигунів

Якщо вал двигуна з’єднаний з валом іншого агрегату за допомогою муфти, а елементи приводу не мають спільної основи (не з’єднані колоколом) – потрібно обов’язково перевіряти співвісність валів двигуна та з’єднаного обладнання та, в разі необхідності, проводити центрування. Це дозволить не лише максимізувати термін експлуатації підшипників, але й зменшити енергозатрати обладнання.

Фахівці Технічного центру Галпідшипник виконують центрування двигунів з насосами, вентиляторами, димососами, турбінами, редукторами та компресорами.


Ми працюємо з:

  • електродвигунами
  • дизельними двигунами
  • газопоршневими двигунами

Приклади виконаних робіт:


Центрування системи «двигун-муфта-компресор»

Центрування системи «двигун-муфта-компресор»

Центрування системи «двигун - вал - напівмуфта - компрессор»

Центрування системи «двигун - вал - напівмуфта - компрессор»

Центрування системи «двигун-муфта-редуктор» по напівмуфтах

Центрування системи «двигун-муфта-редуктор» по напівмуфтах

Центрування системи «двигун-муфта-насос»

Центрування системи «двигун-муфта-насос»Чому вам варто звернутися до нас:

інженери фахівці з неруйнівного контролю (вібродіагностики)

Всі наші інженери є фахівцями з неруйнівного контролю (вібродіагностики) 2 рівня кваліфікації та мають багаторічний досвід виконання робіт по центруванню (вивірці), а також вібродіагностиці та балансуванню обладнання різного рівня складності.


Інженери використовують високоточні вимірювальні прилади

В своїй роботі наші інженери використовують високоточні вимірювальні прилади (SKF, EasyLaser, Fixturlaser) і калібровані пластини (дозволяють виконувати центрування насосів з максимальною точністю), та одразу враховують вплив теплового розширення.


Результи центрування

За результатами центрування насосу ви отримаєте звіт про виконані роботи, стан обладнання до та після центрування та рекомендації щодо подальшого обслуговування.

Звертайтесь! Ми допоможемо зробити ваше обладнання більш надійними та ефективним, а термін експлуатації підшипників – більш тривалим.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку.