Три нові муфти Flender: огляд новинок компанії

Три нові муфти Flender: огляд новинок компанії

30.06.2022

Нові варіанти втулочнопальцевої муфти Flender


Компанія Flender розширює асортимент своєї серії гнучких муфт N-Eupex, представляючи три нові типи. Нові продукти забезпечують користувачам додаткову гнучкість у їхніх системах — без втрати компактності конструкції та здатності передавати високі потужності.


Муфта Flender N-Eupex ERN


Нова муфта N-Eupex ERN оснащена обмежувачем крутного моменту, що забезпечує ще більшу безпеку трансмісії в багатьох сферах застосування. Такий варіант конструкції дозволяє встановити максимальний крутний момент і не допустити передачі критично високих крутних моментів на двигун або інше обладнання понад встановлене значення. Таким чином, застосування нової муфти N-Eupex ERN забезпечує захист машин і систем від перевантажень і пошкоджень.


N-Eupex B із затискаючим елементом


Друга новинка – муфта Flender N-Eupex B із затискаючим елементом – забезпечує одночасно і з'єднання, і фрикційне зчеплення. Затискаючий елемент нової муфти дозволяє з'єднувати гладкий циліндричний кінець валу обладнання зі ступицею муфти без призматичної шпонки. Це підвищує експлуатаційну надійність обладнання та значно скорочує час на обслуговування та монтаж.


Двокарданна муфта N-Eupex DKS


N-Eupex DKS – нова двокарданна муфта, «укорочена версія» муфти DK, яка була запущена в 2020 році (і про яку ми писали раніше).

Нова муфта DKS є найкоротшим двокарданим рішенням на ринку. Її укорочена загальна довжина дозволяє оптимізувати витрати при малій відстані між валами – без втрати переваг з'єднання за допомогою двокарданної муфти.


Нові гнучкі елементи


Також, окрім стандартних вставок з гуми NBR, Flender пропонує нові гнучкі елементи з термопластичного поліуретану (TPU). На додаток до заявленого у 2020 році інженерами компанії збільшення крутного моменту для всіх муфт N-Eupex з гнучким елементом з NBR, використання вставок з TPU дозволяє збільшити питому потужність в середньому ще на 20 відсотків (для розмірів 300 і вище збільшення крутного моменту досягається шляхом використання гнучкого елемента з NBR-гуми, що комбінується з тканинними вставками).Більше про компанію Flender

Докладніше про гнучкі муфти Flender:

Каталог муфти Flender

Повернутись до новин