Тренінги, семінари, практикуми

На базі ТД «Галпідшипник» компанії партнери проводять тренінги, семінари та практикуми спрямовані на підвищення кваліфікації технічного персоналу. ТД «Галпідшипник» дбає про розвиток своїх менеджерів і організував он-лайн (дистанційне) навчання для персоналу одночасно у всіх представництвах. В подальшому плануємо запрошувати на навчання не тільки працівників компанії, а й провідних менеджерів компаній-партнерів.

Логотип компанії ESCO Couplings
Зустріч з представником ESCO Couplings

14.04.2019 Днями на базі київської філії була проведена навчальна зустріч менеджерів компанії «Галпідшипник» з представником нашого нового партнера в напрямку «Муфти» - бельгійської компанії ESCO Couplings – паном Ярославом Коваліком.
Пан Ковалік розповів про всі нюанси розрахунку, підбору, монтажу та використання зубчатих та сталевих ламельних (дискових) муфт ESCO Couplings та поділився досвідом компанії щодо реалізації цікавих і нестандартних кейсів - адже особливістю компанії ESCO Couplings є можливість, паралельно з типовою продукцією, працювати з індивідуальними замовленнями, які потребують нестандартних рішень. Так, муфти ESCO Couplings задіяні в такому масштабному об’єкті, як Marina Barrage – гребля в Сингапурі, де муфти типу FSE та FSV використані в насосах. Іншим прикладом є один з найвищих у світі корабельних підйомників (Бельгія) – там муфти типу FFS стоять в системах приводу.

Логотип компанії SAVA
Представники компанії SAVA провели семінар для менеджерів ТД "ГалПідшипник"

16.02.2016 Представники компанії SAVA провели семінар на тему: "Конвеєрні стрічки Savatech"
Доповідали: Matic Hren (менеджер відділу продажу конвеєрних стрічок), David Pejašinović (технічний інженер).
Головною темою семінару було представлення широкого спектру резинових багатошарових конвеєрних стрічок з різними видами профілю у залежності від умов використання та об'єктів транспортування. А також можливість виготовлення багатьох інакших структур стрічок в залежності від потреб клієнтів.

Логотип компанії Megadyne
Представники компанії Megadyne провели семінар для менеджерів ТД "ГалПідшипник"

16.12.2015 Представники компанії Megadyne провели семінар на тему: "Клинові посилені паси Gold".
Доповідали: Julia Dinges (Менеджер внутрішніх продажів. Угорщина), Marco (Технічний спеціаліст. Італія).
Клинові паси серії Gold - це нова розробка високопродуктивних обгорнутих клинових пасів та вузьких клинових пасів з відкритими боковими гранями та фасонним зубом, які підходять для використання у широкому діапазоні сфер промислового застосування та здатні витримувати агресивне робочє середовище.

Логотип компанії ContiTech
Представники компанії ContiTech провели тренінг для менеджерів ТД "ГалПідшипник"

02.12.2015 Представники компанії ContiTech провели тренінг на тему: "Привідні паси - технічні характеристики та використання"
Доповідали: Roman Schulz (інженер, технічний спеціаліст, Німеччина), Світлана Філюк (представник в країнах СНГ і Прибалтики).
ContiTech Power Transmission Group є розробником, виробником і постачальником привідних пасів і супутніх компонентів. Завдяки науково-дослідним розробкам, високому професіоналізму, накопичений досвід компанії сприяють постійному розширенню асортименту продукції, що виробляється.