Linkedin Youtube

Тренінги, семінари, практикуми

На базі ТД «Галпідшипник» компанії партнери проводять тренінги, семінари та практикуми спрямовані на підвищення кваліфікації технічного персоналу. ТД «Галпідшипник» дбає про розвиток своїх менеджерів і організував он-лайн (дистанційне) навчання для персоналу одночасно у всіх представництвах. В подальшому плануємо запрошувати на навчання не тільки працівників компанії, а й провідних менеджерів компаній-партнерів.

Логотип компанії SAVA
Представники компанії SAVA провели семінар для менеджерів ТД "ГалПідшипник"

16.02.2016 Представники компанії SAVA провели семінар на тему: "Конвеєрні стрічки Savatech"
Доповідали: Matic Hren (менеджер відділу продажу конвеєрних стрічок), David Pejašinović (технічний інженер).
Головною темою семінару було представлення широкого спектру резинових багатошарових конвеєрних стрічок з різними видами профілю у залежності від умов використання та об'єктів транспортування. А також можливість виготовлення багатьох інакших структур стрічок в залежності від потреб клієнтів.

Логотип компанії Megadyne
Представники компанії Megadyne провели семінар для менеджерів ТД "ГалПідшипник"

16.12.2015 Представники компанії Megadyne провели семінар на тему: "Клинові посилені паси Gold".
Доповідали: Julia Dinges (Менеджер внутрішніх продажів. Угорщина), Marco (Технічний спеціаліст. Італія).
Клинові паси серії Gold - це нова розробка високопродуктивних обгорнутих клинових пасів та вузьких клинових пасів з відкритими боковими гранями та фасонним зубом, які підходять для використання у широкому діапазоні сфер промислового застосування та здатні витримувати агресивне робочє середовище.

Логотип компанії ContiTech
Представники компанії ContiTech провели тренінг для менеджерів ТД "ГалПідшипник"

02.12.2015 Представники компанії ContiTech провели тренінг на тему: "Привідні паси - технічні характеристики та використання"
Доповідали: Roman Schulz (інженер, технічний спеціаліст, Німеччина), Світлана Філюк (представник в країнах СНГ і Прибалтики).
ContiTech Power Transmission Group є розробником, виробником і постачальником привідних пасів і супутніх компонентів. Завдяки науково-дослідним розробкам, високому професіоналізму, накопичений досвід компанії сприяють постійному розширенню асортименту продукції, що виробляється.


Top