Тороїдальні підшипники виробництва ZKL

Тороїдальні підшипники виробництва ZKL

13.05.2021


Компанія ZKL поповнила свою продуктову лінійку тороїдальними підшипниками.


Тороїдальні підшипники - це підшипники, що самовстановлюються та можуть витримувати дуже великі навантаження. Вони поєднали в собі кращі властивості циліндричних і сферичних підшипників: здатність внутрішнього і зовнішнього кілець компенсувати як лінійні переміщення, так і кутову неспіввісність. Також вони здатні поглинати будь-яке теплове розширення валів в межах своєї внутрішньої геометрії. Завдяки цьому тороїдальні підшипники - відмінне рішення для роботи в неспіввісних системах, в обладнанні з довгими валами зі значними прогинами або там, де мають місце початкові похибки механічної обробки деталей або монтажу.


Тороїдальні підшипники виробництва ZKL

Найчастіше вони встановлюються в комбінації зі сферичними роликопідшипниками та використовуються в наступних областях: валки для паперової промисловості, подрібнювачі, промислові вентилятори, редуктори, вітряні турбіни, стрічкові конвеєри, безперервне лиття тощо.


Компанія ZKL представила 5 типорозмірів тороїдальних підшипників: C4030V, C4026V, C4024V, C5915V, C2213V. Геометричні розміри тороїдальних підшипників повністю взаємозамінні зі стандартними дворядними сферичними роликопідшипниками. Наприклад, тороїдальний роликовий підшипник C2213V NF має ті ж розміри, що і дворядний сферичний роликовий підшипник 22213EW33J NF.


За детальною інформацією звертайтеся до наших фахівців.


Більше про компанію ZKL

Повернутись до новин