Нагрівачі індукційні

Температурний метод є зручним та легким, проте і він має свої вузькі місця: головне – він потребує лінійного та рівномірного нагріву. В іншому випадку різкий перепад температур може змінити властивості матеріалу або створити додаткове навантаження на тіла та доріжки кочення за рахунок різниці в температурах внутрішнього та зовнішнього кілець.

Нагрівання за допомогою масляних ванн потребує ідеально чистого масла. Крім того, залишається питання його нерівномірного нагріву. Для підшипників з ущільненням не можна використовувати нагрівальний стіл.

Індукційний нагрівач – оптимальний варіант для нагріву підшипників та шестерень. Підходить як для відкритих, так і закритих підшипників. Забезпечує рівномірне та лінійне нагрівання. Дозволяє контролювати температуру.

Пристрій складається з ламінованого сталевого сердечника, оточеного котушкою з безліччю обмоток. Коли струм проходить через нього, ця первинна котушка генерує магнітне поле, яке само по собі індукує електричний струм в частині, що підлягає нагріванню (сталева частина), аналогічно короткозамкненій вторинної котушці електричного трансформатора. Коли через нього проходить дуже низьковольтний змінний струм високої інтенсивності, компонент швидко нагрівається, поки неметалеві частини і сам пристрій залишаються прохолодними.

Ми пропонуємо індукційні нагрівачі різних типорозмірів від компаній SKF (від найменшого портативного TMBH 1 до найбільших моделей серії TIH L, здатних нагрівати підшипники вагою до 1200 кг) та NTN-SNR (нова серія SmartTEMP, де найбільша моделей здатна нагрівати деталі вагою до 1600 кг).

Матеріали для завантаження


Індукційні нагрівачі SKF - Каталог (Рос)

Індукційні нагрівачі SKF

Каталог (Рос) (pdf 2,6 МБ)

Індукційні нагрівачі NTN-SNR - Каталог (Рос)

Індукційні нагрівачі NTN-SNR

Каталог (Рос) (pdf 0,9 МБ)


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку