Linkedin Google Plus Youtube

Інструменти для монтажу-демонтажу підшипників

Кожен підшипник має свій розрахунковий ресурс. Однак досліди показали, що з певних причин далеко не кожен підшипник його повністю виробляє. У перебігу життєвого циклу підшипника можна виділити найбільш важливі етапи, істотним чином впливаючі на його ресурс: монтаж і змазування підшипника, вивірка, повторне змазування, моніторинг стану і демонтаж. Якісне виконання робіт на даних етапах черезвичайно важливо для забезпечення максимального срока служби підшипників. Використання правильних методів технічного обслуговування і застосування відповідного обладнання дозволить значно продовжити їх ресурс, а, відповідно, і підвищити ефективність і продуктивність механізмів.

Близько 16% всіх передчасних відмов підшипників пов'язані з неправильним монтажем (зазвичай надмірними зусиллями) і є наслідком відсутності належних інструментів. Для ефективного монтажу і демонтажу підшипників потрібно використовувати механічні та гідравлічні методи або метод нагріву. правильний вибір методу монтажу для вашого підшипникового вузла допоможе продовжити ресурс підшипника і уникнути витрат, пов'язаних з його передчасним виходом з ладу.


Правильний вибір методу та відповідного обладнання для демонтажу істотно знижує ризик пошкодження підшипника і забезпечує можливість його повторного використання. Демонтаж підшипників може бути дуже серйозним і навіть небезпечним завданням. Тому вибір методу демонтажу є вкрай важливою обставиною при забезпеченні безпеки робіт. Для здійснення безпечного, точного й ефективного демонтажу кожного підшипникового вузла можуть застосовуватися як механічний або гідравлічний методи, так і метод демонтажу з допомогою нагрівання.


Для забезпечення правильного монтажу підшипників компанія SKF в 1970-х роках розробила портативні індукційні нагрівачі для підшипників. З тих пір технологія була значно вдосконалена і сьогодні компанія SKF розробляє безпечні, більш ефективні і прості у використанні індукційні нагрівачі для підшипників. На сьогоднішній день індукційні нагрівачі являють собою найкраще рішення для нагріву підшипників.


Top