Timken - американські підшипники від найбільшого постачальника підшипників в Україні

timken, timken україна, підшипники timken купити


американські підшипники, підшипники сша
The Timken Company (США)

Timken - американський бренд підшипників, належить компанії The Timken Company. Компанія розробляє і виробляє великий перелік підшипників та іншої продукції (які зазвичай виробляються під різними брендами, наприклад – підшипники для сільгосптехніки Fafnir). Проте головною спеціалізацією бренду Timken є конічні підшипники.Продукція Timken

Компанія Галпідшипник пропонує своїм клієнтам великий асортимент підшипників Timken - як роликових конічних, так і інших (сферичні, циліндричні, упорні, з перехресними роликами і ін)

Історія створення

Історія бренду Timken почалася в 1890-х роках, коли виробник вагонів Генрі Тімкен, в спробі вирішити задачу проходження сильно навантажених вагонів через різкі повороти, винайшов конічний підшипник. Новий винахід якісно змінив ситуацію. Розуміючи потенціал свого відкриття для застосування в інших галузях, Генрі Тімкен в 1899 році разом з синами заснував компанію The Timken Roller Bearing and Axle Company. Вже до 1920-х років компанія забезпечувала підшипниками 80% американського виробництва автомобілів. Так почалась історія Тімкен.

підшипники timken каталог


тімкен
Виробництво

Як і будь-яка інша глобальна компанія, Timken виробляє свої підшипники в різних країнах світу. При цьому компанія ідеально організувала свою систему управління якістю. Будь-який виробничий підрозділ, де б він не знаходився, відповідає не тільки ISO 9001, а й стандартам системи якості тих галузей, які вони обслуговують. Також компанія створювала стандарти для Американської Асоціації виробників підшипників і внесла свій вклад в роботу над стандартами Міжнародної організації зі стандартизації.Науково-дослідницька діяльність

Свою більш ніж 100-річну експертизу компанія застосовує, працюючи над найбільш амбітними проектами. Компанія співпрацює з NASA в їхній програмі з дослідження Марса. Також співпрацюють з компаніями з відновлюваної енергетики, допомагаючи сконструювати найбільші в світі вітряні генератори. Беруть участь в проекті по створенню найдовшого в світі тунелю. Завдяки своїм знанням і можливостям, спільно з вченими з інших галузей, R&D-напрямок Timken постійно працює над створенням нових технологічних продуктів.


timken україна

Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт