Технічний центр Галпідшипник


Навіть найвища якість підшипника не завжди є гарантією безпроблемної роботи - як самого підшипника, так і обладнання, в яке він монтується. Важливими факторами також є: правильний процес монтажу/демонтажу, належне змащування, вивірка (усунення неспіввісності) та регулярний моніторинг стану роботи обладнання.

Щоб охопити весь спектр питань, які можуть виникати в процесі роботи підшипників, у 2000 році був створений наш перший Технічний центр. Відтоді ми допомагаємо нашим клієнтам не лише з вибором оптимальних рішень для їх обладнання, а й з підвищенням його ефективності, збільшенням міжремонтних інтервалів та терміну експлуатації загалом.

На сьогодні існує вже чотири Технічні центри і їх основними напрямками діяльності є:

Наші фахівці надають послуги як точково (для вирішення окремих проблем), так і реалізуючи повноцінні довготривалі програми технічної підтримки – коли клієнти або повністю віддають нам на аутсорсинг функцію моніторингу стану обладнання та його обслуговування, або регулярно залучають наших фахівців на допомогу своєму персоналу.


Чому нас обирають клієнти:

  • Всі наші інженери є досвідченими фахівцями з неруйнівного контролю (вид контролю - вібродіагностика) другого рівня кваліфікації, мають відповідні знання, досвід та інструментарій
  • Ми є сертифікованим партнером компанії SKF з технічного обслуговування

Звертайтесь! Ми допоможемо зробити ваше обладнання більш надійними та ефективним, а термін експлуатації підшипників – більш тривалим.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку