Linkedin Youtube

ISB

Italcuscinetti S.P.A (ІТАЛІЯ)

Italcuscinetti S.P.A - італійська компанія, яка проектує і виробляє під брендом ISB:

  • підшипники
  • системи лінійного переміщення
  • опорно-поворотні пристрої
  • шарнірні головки

Один з найпопулярніших брендів підшипників в Італії.

Підшипники ISB та інша продукція компанії широко використовується багатьма виробниками двигунів, редукторів, насосів, кранів, бурових установок, вітряних турбін, сільгосптехніки та ін. Серед них: Fantini (сільгосптехніка), Comet (поршневі насоси), Technorobot (поворотні столи), Zecchetti (укладальники піддонів), Cidepa (редуктора, Іспанія), JMG Cranes (підйомні крани, Італія), Interpump Group (водяні насоси, Італія), Sicma (сільгоспобладнання, Італія), Autorotor (автоматизація, Італія), Brevini Fluid Power (Італія), Mecvel (лінійні актуатори, Італія), Nicolini (електродвигуни, Італія) і багато інших компаній.

Науково-дослідницька діяльність

R&D-діяльність ISB базується на тісній співпраці з клієнтами і бажанні вирішувати завдання, які вони ставлять перед інженерно-дослідницькою командою компанії. Команда R&D розробляє креслення, проводить аналіз навантаження, монтажу і умов навколишнього середовища в конкретному застосуванні, виробляє симуляцію застосування і визначає термін служби виробу.

Якість

Весь виробничий процес компанії побудований відповідно до ISO 9001:2015 із застосуванням високотехнологічного обладнання. Контроль якості проводиться на всіх етапах: від підбору сировини до перевірки готової продукції. Додатково і в разі необхідності можуть бути перевірені і проаналізовані: розмірно-геометричні характеристики, обробка поверхні, шум і вібрація, термін служби компонента, матеріал і термообробка, твердість матеріалів і хімічні властивості мастил.

Також компанія розробила чітку систему відстеження продукції: кожен підшипник ISB має свій власний внутрішній код ISB за яким можна чітко відстежити - коли і кому відвантажувався той чи інший продукт.

Співпраця з Галпідшипник

Компанія Галпідшипник є офіційним дистриб'ютором продукції бренду ISB. Для наших клієнтів це означає, що купуючи продукцію у нас, вони можуть бути впевнені в її якості та оригінальності.