Linkedin Youtube

Основні постачальники

Концерн SKF (Швеція)

Концерн SKF (Швеція) - компанія інженерних рішень та найбільший виробник підшипників. В компетенцію компанії входить надання технічної підтримки та послуг по техобслуговуванню, діагностиці та навчанню. Починаючи з винаходу дворядого кулькового підшипника в 1907 році, компанія SKF постійно є піонером і лідером у виробництві підшипників. Сьогодні SKF приділяє увагу розвитку п'яти платформ свого бізнесу: підшипники і підшипникові вузли, ущільнення, мехатроніка, технічні послуги, системи змащування. В структурі SKF нараховується 6 підрозділів: промисловий, автомобільний, електротехнічний, сервісний, авіаційний і підрозділ по виробництву сталі. У SKF – репутація виробника високоякісних підшипників, концерн працює по усьому світу та дотримується найвищих стандартів якості виготовлення продукції. Особливу увагу компанія SKF приділяє екологічній безпеці у виробництві, розвитку нових енегрозберігаючих технологій. Окрім роботи з SKF у статусі Авторизованого дистрибютора ПП ТД "ГалПідшипник" активно співпрацює по програмі "Партнер СКФ по технічному обслуговуванню". Ця співпраця дає можливість замовникам отримати безпосередній доступ до іновацій і рішень SKF

Група NTN-SNR Roulements (Франція)

Група NTN-SNR Roulements (Франція) (до 2008р. мала назву SNR Roulements) заснована в 1946 році, і є одним з основних виробників підшипників для різних галузей промисловості і найважливішим постачальником підшипників для автомобільної промисловості Європи. SNR - найбільший виробник Франції. Компанія SNR - основний постачальник підшипників для військово-промислового та авіабудівного комплексу Франції, монополист в виробництві підшипників для швидкісних поїздів TGV. Компанія першою в світі пройшла сертифікацію ISO 9001 серед виробників подшипникової продукції. SNR відома всьому світу як винахідник системи ABS для автомобільного транспорту. Без цієї системи активного гальмування неможливо уявити сучасний автомобіль. Нове народження компанія отримала після злиття в 2008 р. з найбільшою японською компанією NTN. В результаті злиття NTN-SNR займає перше місце в світі по об'єму виробництва. Створення єдиної логістики дозволяє замовникам отримувати одночасний доступ до продукції найбільших двох виробників найвищої якості. Злиття двох компаній, європейської та японської, принесло нові додаткові інвестициї і технологічний розвиток при збереженні торгової марки кожної з цих компаній. Компанія SNR проводить політику високої якості та захисту оточуючого середовища.

Shaeffler Gruppe Industrie (Німеччина)

Промислова група Шафлер (Німеччина), що володіє товарними знаками (INA, FAG, LUK, Continental), є провідним світовим виробником підшипників кочення, ковзання, шарнірних та лінійного переміщення, спеціалізованних пристосувань для підшипников, а також пропонує широкий спектр продуктів і послуг в царині сервісу. Найширша гама продукції, що включає, згідно каталогу, 40000 серійно випускаємих виробів, задовільняє потреби всіх 60 галузей промисловості і сільського господарства. Основними факторами успіху промислової групи Шафлер є яскраво виражений іноваційний потенціал, близькість до клієнтів у всьому світі, високотехнологічні методи виробництва, найвищі критерії якості для всіх виробничих процесів, а також здатність швидко і ціленаправлено втілити побажання клієнтів в економічні рішення. Промислова група Шафлер – глобальна всесвітня компанія. Всі найбільші виробництва сертифіковані по ISO 14001 і визнані відповідними більш строгими нормами екологічного менеджменту і аудиту EC (EMAS)

Компанія Timken (США)

Компанія Timken (США), центральний офіс якої знаходиться в м. Кантон, Огайо, США, - є третім в світі і першім в США виробником підшипників. є лідером у виробництві високоякісних легованих сталей. Компанію заснував у 1899 році Генрі Тімен - винахідник першого в світі конічного роликопідшипника. На сьогоднішній день Timken пропонує підшипники в більше ніж 30000 різних типорозмірів і конструкцій, в тому числі конічні роликопідшипники, всесвітньо відомі своєю високою якістю. Велике значення для експлуатаційних характеристик підшипника відіграє підбір сталі, із якої він зроблений. Вся сталь, яку Timken використовує для виробництва підшипників, проходить строгий контроль хімічного складу та інших характеристик. Весь інженерний досвід компанії, втілений у останніх інноваціях і найновіших конструкціях продукції, служить підвищенню якості продукції. Без підшипників TIMKEN не може працювати жодне підприємство металургії в світі. Підшипники поставляються як під торговою маркою Timken, так і під торговою марко Fafnir, що належить тепер компанії Timken.

Компанія KOYO (Японія)

Компанія KOYO є другим за величиною японським виробником підшипників кочення, які присутні у всіх галузях промисловості по всьому світу. Перші підшипники компанія KOYO виготовила в м. Осака в 1921 році. З цього часу компанія постійно развивається і в даний час пропонує широкий асортимент продукції. Сьогодні компанія KOYO є одним з провідних світових виробників кулькових і роликових підшипників кочення, манжетних ущільнень, автомобільних механізмів рульового керування і складного обладнання. По об'ємам виробництва компанія займає п'яте місце в світі серед підшипникових гігантів. KOYO виготовляється більше ніж 100 000 різновидностей кулькових і роликових підшипників кочення, використовуючи в свому виробництві найновіші досягнення, передові технології і матеріали. Компанії KOYO належить ряд науково-дослідних центрів що розташовані в Японії, США і Нідерландах. Підшипники KOYO відповідають світовим стандартам якості а також найвищим вимогам сучасних галузей промисловості, що підтверджується сертифікатом ISO/TS 16949 і сертифікатом екологічного стандарту ISO 14001.

Компанія NSK (Японія)

Компанія NSK (Японія) – один з провідних світових виробників кулькових підшипників, кульково-гвинтових пар та автомобільних рульових рейок, прецизійної продукції та мехатроніки. Компанія була заснована в 1916 році і виробила перший підшипник, зроблений в Японії. Інвестиції компанії NSK в дослідження і наукові розробки більші, ніж будь-якої підшипникової компанії в світі. Компанія NSK володіє трьома технологічними центрами, які знаходяться в Європі, США і Японії. Ці центри зосереджені на дослідження в області трибології (вивчення тертя і зносу), яка розглядається як засіб для розвитку найновіших технологій. Прецизійні підшипники NSK характеризуються найвищим рівнем якості завдяки виробничим можливостям, сучасному обладнанню, всестороннім експертним знанням в області промисловості, а також чіткого дотримання процедур жорсткого контролю якості, що проводиться на кожному етапі виробничого процесу і на всіх об'єктах NSK.

ZKL Bearings (Чехія)

ZKL Bearings CZ вже більше 60 років є надійним і перевіреним постачальником як стандартних, так і спеціальних підшипників. Компанія пропонує широкий асортимент кулькових і роликових циліндричних підшипників. Висока якість продукції гарантовано прогресивними технологічними процесами, що здійснюються на сучасних верстатах і висококваліфікованим персоналом.

ZKL – найбільший виробник великогабаритных сферичних роликових і спеціальних роз'ємних підшипників в центральній Європі. Показником якості продукції ZKL є те, що в даний час компанія активно працює з визнаними світовими виробниками по кооперації в області виготовлення компонентів для підшипників і готових виробів. Компанія постійно вдосконалює вою продукцію, освоює нові лінії продукції.

Система якості відповідає міжнародним стандартам ISO / TS 16949 та ISO 9001.

URB Rulmenti S.A. (Румунія)

URB Rulmenti S.A. (Румунія) - виробник широкої номенклатури підшипників для всіх галузей промисловості. Rulmenti Barlad S.A., заснована в 1953 року. Після входу Румуніі до Евроспільноти підприємста URB значно підвищили якість продукції яка наближується до европейскіх стандартів. Завод в м.Плоєшта належіть та виготовляє продукцію по стандарту TIMKEN (США). Завод в м.Александрія працює по стандарту якості KOYO (Японія). Однорядні роликопідшипники, сферичні роликопідшипники, упорні підшипники, підшипники для залізничних рухомих потягів, добре відомі світу за їх точність та надійність. Всі підшипники випускаються згідно стандартів ISO 9001\2000 та DIN. Щороку компанія випускає більше 30 мільйонів штук підшипників. Українські підприємства цінують підшипники цього виробника за високу європейську якість та доступні ціни.

Компанія FLT (Польша)

The company operates in the production and sale of industrial bearings caring for the continuous development and monitoring industry needs for new construction and new varieties of bearings.

"Мінський підшипниковий завод" (Білорусь)

"Мінський підшипниковий завод" є одним з найбільших підприємств – виробників роликових сферичних підшипників в СНД. Система управління якістю МПЗ атестована на відповідність вимогам ISO 9001:2000, завод отримав міжнародний екологічний сертифікат ISO 14001. Унікальність заводу полягає в тому, що це єдине в СНД підприємство, на якому, крім підшипників традиційного виконання, налагоджений масовий випуск роликових сферичних підшипників з модернізованою внутрішньою конструкцією, що дозволяє їм витримувати підвищені навантаження при експлуатації: ударні, вібраційні, високу швидкість обертання, а також роликосферичних закритих, захищених від проникнення зовнішніх забруднень, при цьому підшипники не вимагають змащування тривалий час. Без продукції МПЗ неможливо робота таких галузей промисловості України як металургія, тяжке машинобудування, гірсько-збагачувальна промисловість. Завод виробляє більше 600 типорозмірів підшипників вагою від 2 грам до 950 кг-приблизно 20 млн штук в рік.

Компанія THK

Линейные направляющие THK
Основанная в 1971 году в Токио компания ТНК в настоящий момент является одним из мировых лидеров в области производства систем направляющих для линейного перемещения.
Основная продукция концерна ТНК:
-Шариковые и роликовые линейные направляющие
-Шариковинтовые и шарикосплайновые передачи
-Линейные оси и XY столы
-Линейные подшипники
-Специальные подшипники
За  30-летнюю деятельность специалистами ТНК было получено 726 патентов, что позволяет создавать продукцию, превосходящую все существующие аналоги.
Высокая надежность, долговечность и качество - основные конкурентные преимущества продукции ТНК.

Компанія NORD

Getriebebau NORD является ведущим мировым производителем приводной техники, начиная от механического и заканчивая электронным оборудованием. Продукция: мотор-редукторы, двигатели, промышленные редукторы, преобразователи частоты, стартеры двигателей и преобразователи частоты для децентрализованного управления приводом.

Компанія KTR Kupplungstechnik GmbH (Німеччина)

Компанія KTR Kupplungstechnik GmbH (Німеччина) - світовий лідер з виробництва муфт для різноманітних областей промисловості. З 1959 року, року свого заснування, компанія KTR спеціалізується на розробці, виробництві і маркетингу муфт та іншої технічної продукції для різноманітних сфер застосування. Всесвітньо відомі продукти - пружньо-обертова муфта ROTEX та зубчата муфта типу BoWEX, здобули репутацію надійних та високоякісних елементів систем приводу не тільки у Європі, а і в усьому світі. Завдяки своїй продукції компанія KTR Kupplungstechnik GmbH стала стратегічно-важливим партнером для багатьох машинобудівних компаній у всьому світі - лідерів ринку у своїх сегментах.

FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES (Німеччина)

FREUDENBERG – світовий лідер по розробці і виробництву ущільнень та віброізоюючих компонентів. Компанія пропонує найширший спектр номенклатури гумово-технічного призначення. В склад компанії "Freudenberg" входять такі світові виробники як "Merkel", "Simmerring", "O-Ring", "Lederer", "Burgman". Компанія пропонує ущільнюючі кільця, сальники, манжети, точне лиття, радіальні та гідравлічні ущільнення, сальникову набівку та іншу продукцію Загалом номенклатурний ряд складає біля 16000 наіменувать. Виробництво розташовано в 27 країнах світу. Позиція FREUDENBERG як світового лідера по ущільненням досягається постійними дослідженнями та науковими розробками.

Компанія EagleBurgmann (Німеччина)

Компанія EagleBurgmann входить до групи Freudenberg Німеччина і є провідним виробником і постачальником всіх видів торцевих ущільнень, статичних ущільнень і ущільнювальних елементів, магнітних муфт, компенсаторів, сальникової набивки, а також системи забезпечення / управління для ущільнень і їх компонентів. Більше 120 років тому засновник компанії EagleBurgmann Germany Феодор Бургманн винайшов сальникову набивку з волокон зі спеціальною пропиткою - досягнення, багато в чому визначило подальший розвиток технологій ущільнення. З тих пір компанія перетворилася на одного з провідних світових виробників ущільнювальної техніки з більше 45 дочірніми підприємствами по всьому світу, що включають 20 виробничих майданчиків і понад 130 сервісних центрів. Постійне вдосконалення існуючих та пошук нових унікальних способів застосування продукції, а також поліпшення технологій допомогли компанії завоювати репутацію лідера на ринку торцевих ущільнень, як в області використовуваних технологій, так і в плані якості.

Компанія FennerDrives

Fenner Drives- є підрозділом Fenner Inc. Група Fenner PLC - світовий лідер в галузі технологій полімерів підвищеної міцності, до складу групи входить понад 2500 співробітників по всьому світу. Всі виробничі підприємства сертифіковані за стандартом ISO 9001:2000. Підприємство володіє виробничими, технічними та комерційними професійними знаннями і має виробничи потужності в Європі і Північній Америці. У номенклатуру продукції Fenner Drives входять популярні в усьому світі марки: NuTLink, SuperTLink, PowerTwist Plus - альтернативні рішення традиційним V-подібним клиновим ременям і ременям типу SP, що забезпечують більший термін служби, швидку установку, знижені вимоги до обслуговування і наявності необхідних запасних частин на складі.

Група компаній Renold (Великобританія)

Група компаній Renold (Великобританія), заснована в 1879 році, спеціалізується на виробництві редукторів та ланцюгових передач найвищої якості, які відповідають різним умовам використання чи робочим навантаженням. Включає в себе компанії Renold(Австрія), A&S(Німеччина), Renold SD, що дозволяє пропонувати кінцевому споживачу пропозицію ланцюгових передач в різних цінових категоріях. A&S виготовляє щоденно приблизно 25 тис. метрів ланцюгів з маркуванням A&S і Renold. Сировина високої якості, передові запатентовані технології-ось причини успіху Renold на світовому ринку.

Компанія «Rexnord» (Німеччина)

Компанія «Rexnord» на протязі більш ніж сто років представляє найбільш вичерпний у світі асортимент компонентів для механічних приводів і підіймально-транспортувального обладнання, що виготовляється під товарними знаками Rexnord®, Falk™ і Link-Belt®. Основні групи продукції Rexnord: привідні і транспортувальні ланцюги; ротаційна техніка, що виготовляється на замовлення; підіймально-транспортувальне обладнання; муфти зчеплення і гальмівні механізми; з'єднувальні муфти; двигун-редуктори; муфти вільного ходу і обмежувачі зворотнього ходу; системи стикувальних втулок. Коли мова йде про забезпечення висококласними виробами машинобудівної промисловості, що підвищують продуктивність і ефективність промислового виробництва в усьому світі, Rexnord – це ім'я, що заслуговує на довіру. Головний офіс знаходиться в Сполучених Штатах Америки з кількома відділеннями по всьому світу. На більш ніж 22-ох підприємствах у всьому світі «Rexnord» виготовляє високоякісну продукцію за новітніми виробничими технологіями.

У Європі сім основних заводів і логістичних центрів забезпечують потреби клієнтів:

 • Rexnord Kette, Німеччина
 • Rexnord Antriebstechnik, Німеччина
 • Rexnord Stephan, Німеччина
 • Rexnord Flattop, Нідерланди
 • Rexnord Marbett, Італія
 • Rexnord NV, Бельгія
Optibelt (Німеччина)

Optibelt (Німеччина) - світовий лідер по виробництву привідних пасів. Arntz Optibelt Gruppe є холдингом, який складається з трьох компаній, 19 міжнародних представництв збуту і 7 підприємств по виробництву та обслуговуванню. Компанія заснована в 1872 році. Процес виробництва компанії Optibelt базується на перевіреному процесі, який постійно покращується, починаючи від точно дозованих основних сумішей і частин виробу, через процес виробництва і вулканізації до перевірки якості. Компанія Optibelt постійно працює над розвитком свої продукції, інколи для першої зборки проводяться окремі випробовування на протязі декількох років. Асортимент продукції, який пропонується Optibelt, спрямований на вирішення проблем будь-якого приводу.

Stomil Sanok (Польща)

Stomil Sanok(Польща) - найбільший виробник гумовотехнічних виробів в Польщі існує вже більше 75 років. Засновником, власником і першим директором заводу був відомий фахівець в області гумових технологій австрієць доктор Оскар Шмідт, який в 1932 році започаткував виробництво гумово-технічних виробів на фірмі SANOK. Виробництво складається з 4 заводів по випуску погонних ущільнень, клинових пасів, формовочних резинових виробів. Клинові паси завод випускає вже більше 30 років, а сам виробничий процес постійно модернізується. Багаторічний досвід у виробництві клинових пасів, використання провідних технологій, яку постійно вдосконалюють самі працівники заводу, і введення систем управління якістю згідно ISO 9001 і ISO/TS 16949 гарантують виробництво продукції найвищої якості, яка відповідає жорстким технічним нормам та очікуванням найбільш вимогливих споживачам. Вже більше десяти років власники вітчизняної техніки та обладнання в Україні надають перевагу польським пасам, на ділі доводячи оптимальність співвідношення "ціна-якість" для цієї продукції.

Megadyne (Італія)

Megadyne начал свою деятельность по производству приводных ремней с 1957 года. Компания стала одним из ведущих мировых производителей полиуретановых ремней,резиновых ремней и шкивов,поставляющих системы полного привода на рынок. Продукты Megadyne подходят для большинства промышленных приводов, для силовой трансмиссии,синхронизации, транспортировочного и линейного перемещения. Производственные предприятия расположены в

 • Мати (Италия),
 • Сен-Жан-де-Морьен (Франция),
 • Ульме (Германия),
 • Милане (Италия),
 • Пайнвилле (США),
 • Бондофе (Франция),
 • Барселоне (Испания),
 • Уси (Китай).

Лого Volta
Volta Belting Technology (Ізраїль)

Компанія Volta Belting Technology (Ізраїль) створена в 1965 році і є світовим лідером у виробництві конвеєрних стрічок, пасів та профілів з термопластичного еластомеру (TPE). До переліку продукції, яку виготовляє компанія, входять: конвеєрні стрічки та додаткові рішення до них (борти, профілі, направляючі, перфорація), клинові та зубчаті паси, паси круглого перетину, паси для передачі великої потужності.

Більшість продукції Volta Belting Technology для харчового виробництва відповідають суворим міжнародним нормам та стандартам. Вони сертифіковані FDA, USDA та EC, підтримують принципи HACCP та забезпечують найвищий рівень гігієни.

Компанія Галпідшипник постачає повний спектр продукції Volta Belting, а наші технічні спеціалісти завжди готові надати повну і детальну інформацію по продукту та допомогти підібрати оптимальне рішення.

Sampla Belting (Італія)

В Италии первая лента из ПВХ была выпущена несколько десятков лет назад на оборудовании компании Sampla Belting: в то время единственная в своем роде, она стала традиционной; исследование, передовая технология, абсолютное качество и оригинальная продукция – основа уже консолидированного лидерства. В ассортимент оригинальной и традиционной продукции Sampla Belting вошла новая – результат стимулирующих требований Клиентов, наличия новых технологий и исследования материалов. В течение лет ассортимент продукции Sampla Belting пополнился, в него вошли: ленты с особой защитой стороны перемещения, ленты с высокой поперечной прочностью, ленты с особыми характеристиками для пищевой отрасли, табачной продукции, древесины, почтовой службы, аэропортов и последнее, но не по своей важности, для каменной промышленности.

Savatech (Словенія)

Компания Savatech производит большое количество индустриальных резинотканевых изделий. Начиная с 1948 г. высокотехнические конвейерные ленты производятся на заводе в г. Крань (Словения) и продаются по всему миру в различных сферах промышленности. Высококачественный контроль при разработке резиновых смесей осуществляет центральная лаборатория компании Sava, аккредитированная в соответствии со стандартом SIST EN ISO/IEC 1702562005. Компания Savatech обладает следующими стандартами: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

RUBENA Hradec Králové (Чехія)

Сучасна акціонерна компанія RUBENA Градец Кралове (RUBENA Hradec Králové) виникла в 1999 р. в результаті об'єднання двох, до цього часу незалежних компаній, а саме RUBENA Наход (RUBENA Náchod) та GUMOKOV Градец Кралове (GUMOKOV Hradec Králové). Виробництво виробів з гуми в Наході має багаторічну традицію. Вже у 1908 році Йозеф Кудрнач (Josef Kudrnáč) організував виробництво мастильних матеріалів, сальників та азбесто-гумових виробів. Після другої світової війни фірма Кудрнача стала державним підприємством, а в 1947 р. вона отримала свою нову назву – RUBENA. RUBENA a.s. має заводи в містах Градец Кралове, Наход, Велке Порїчі та Злін, де виготовляють різні вироби з технічної гуми. Це гумові суміші, клинові ремені, вироби із силікону, пресовані гумовотехнічні вироби, хокейні шайби, манжети, ущільнюючі кільця, пильники, ковпачки та інші вироби для автомобільної і електротехнічної промисловості. RUBENA має також великий асортимент гумовометалічних виробів.

Esbelt S.A. (Испания)

Концерн Esbelt, S.A. с головным офисом в Барселоне - ведущий европейский поставщик транспортерных лент из ПВХ, полиуретана, полиолефина, полиэстера и силикона, а также плоских ремней с полиамидным сердечником, профилей и направляющих из ПВХ, полиуретана, полиолефина и полиэстера, усиленных профилей, профилей пальцев для с/х использования, круглых и V-образных ремней из ПУ для легких транспортеров, пластиковых ковшей. Ленты Esbelt используются в различных вида промышленности: пищевой (сертификаты FDA/EU 10/2011): кондитесркая, сахарная, молочная и др., химической, деревообработке, табачной, автомобильной, с/х, машиностроении и многих других.

Molykote (Словенія)

Dow Corning являясь мировым лидером в области силиконов, технологий на основе кремнийорганических соединений и инновационных разработок, компания предлагает свыше 7 000 продуктов и услуг под корпоративными брендами Dow Corning®, XIAMETER® и Molykote. Dow Corning – это предприятие с равными долями участия компаний The Dow Chemical Company и Corning, Incorporated. Более чем половина годового объёма продаж Дау Корнинг осуществляется за пределами США.

TMB - Zhejiang Tianma Bearing Co., Ltd. (Китай)

TMB - Zhejiang Tianma Bearing Co., Ltd. (Китай) - входить в десятку найсильніших виробників підшипників в КНР. Ця компанія була заснована в 1987 році, а в 2000 році була зареєстрована як спеціалізований виробник всіх типів підшипників. Продукція користується попитом по всій країні і вийшла на міжнародний ринок з 1999 року. В 2005 році завод отримав звання "Кращий виробник галузі". Компанія отримала сертифікат відповідності ISO 9002: 1994, ISO 9001: 2000, та охорони навколишнього середовища ISO 14001. Компанія володіє передовими технологіями холодного розкатування кілець і високоточним обладнанням. В таких серіях підшипників як роликові циліндричні підшипники завод має найбільшу частку ринку Китаю. Якість підшипників для залізниці визнана найкращою в Китаї.

Continental (Німеччина)

Концерн «Континенталь» (Continental-Caoutchouc & Gutta-Percha Compagnie) був заснований в Ганновері в 1871 році. Спочатку компанія займалася випуском прогумованих тканин, які користувалися стабільним попитом. Через деякий час приступає до випуску литих шин для екіпажів і шин для велосипедів. Вже в 1901 році шини Continental встановлюють на автомобілі концерну Daimler в якості оригінальної комплектації. Через три роки на світ з'являється перша модель шини, протектор якої забезпечений унікальним малюнком, а в 1905 році концерн запускає у виробництво першу шину, що стала прототипом сьогоднішніх шипованих шин.
Підрозділ ContiTech (Німеччина), як самостійна частина німецького концерну Continental AG,є розробником, виробником і постачальником привідних пасів, супутніх компонентів та систем для автомобільної та інших провідних галузей промисловості. Маючи близько 41000 співробітників у більш ніж 40 країнах світу, надають інноваційні рішення, які повністю відповідають принципу - «Машинобудування нового рівня».

Baldor-Dodge (США)

Компанія Галпідшипник співпрацює з групою компаній ABB в сфері постачання продуктів механічної силової трансмісії під брендом Dodge: підшипникові вузли, редуктори, муфти, барабани, шківи та інші компоненти силових передач.

Механічні силові трансмісії Dodge від компанії ABB – це 100 % виробництво в США, оскільки раніше продукція Dodge вироблялася американською компанією Baldor Electric Company, яка наразі повністю інтегрована до групи компаній ABB. Вже як складова ABB, компанія продовжує проектувати, виробляти та реалізовувати продукцію під брендом Dodge, а всі 15 виробничих локацій, які знаходяться в США, збережені та функціонують.

ABB є лідером в області технологій для продуктів електрифікації, робототехніки та управління рухом, промислової автоматизації та електромереж. Компанія існує більше 130 років, працює в більш ніж 100 країна. Штат співробітників - близько 135 000 чоловік.

ТД «Галпідшипник» є офіційним партнером-дистриб’ютором ТОВ «АББ ЛТД».

ZVL (Словаччина)

Підшипники ZVL постачаються виробникам машин та обладнання, на ринки запчастин в різних галузях промисловості. Завдяки 50 річному досвіду компанія є надійним постачальником підшипникової продукції, пропонуючи оптимальне поєднання сучасних світових технологій, метою якого є виконання складних вимог споживачів підшипників.

Sedis (Франція)

Компанія Sedis входить до групи Murugappa та знаходиться серед ведучих світових виробників. Sedis входитm в п'ятірку європейських лідерів і є найбільшим виробником промислових ланцюгів у Франції. Sedis виготовляє більше половини всіх механічних ланцюгів у Франції для всіх галузей промисловості: привідні, сільськогосподарські, грузові, тягові та спеціальні.

Chiorino (Італія)

Chiorino - італійська компанія з більш ніж 100-річною історією. На сьогоднішній день це один зі світових лідерів з виробництва транспортерних стрічок і пасів для різного устаткування і галузей. Мережа компанії налічує 18 партнерів і більше ніж 60 ексклюзивних дистриб'юторів і сервісних центрів по всьому світу. Повний цикл виробництва забезпечує автономність, що є гарантією надійності і високої якості продукції. У компанії працює 850 чоловік, оборот компанії за 2017 рік склав 110 млн. євро. ТД Галпідшипник став офіційним дистриб'ютором Chiorino в кінці 2018 року.

Esco (Бельгія)

Компанія ESCO заснована у 1946 році в Брюсселі (Бельгія). Початкова назва компанії Cotec, пізніше стане Esco, скорочення від імені його засновника: Eugène Schmidt & Co. Esco. ESCO - це сімейний бізнес, який спеціалізується на розробці, виробництві і маркетингу муфт та іншої технічної продукції для різноманітних сфер застосування. Позиція ESCO побудована на трьох основних напрямах: спеціально розроблені рішення, високий рівень сервісу і короткий час виконання. ESCO працює у багатьох європейських країнах(Бельгія,Німеччина,Франція,Нідерланди), а також у Китаї та в Індії через дочірні компанії. Група може також покладатися на тісну мережу дистриб'юторів, які є у більш ніж 25 країнах світу. Незважаючи на те, що компанія ESCO розпочала свою діяльність як реселлер продуктів передачі потужності (головним чином, перетворювачі крутного моменту та реверсивні пристрої для реверсу морського транспорту), засновник Евген Шмідт розробив свою компанію в декількох промислових сегментах. Сьогодні група організована у двох окремих бізнес-підрозділах, кожна з яких орієнтована на окремі бізнес-моделі: ESCO Couplings та ESCO Transmissions. Розробка, проектування та виготовлення власними потужностями даних продуктів, дало змогу компанії ESCO Couplings стати у світі провідним виробником муфт.

Sanok Rubber (Польша)

Sanok Rubber

Flender (Німеччина)

Компанія Flender заснована в 1899 році та спеціалізується на виробництві механічних та електричних компонентів та обладнання для передачі потужності. Виробництво розміщуються на 9 підрозділах в Європі, Азії та Америці , проте основне зосереджене в Німеччині. Головний офіс – в м. Бохольт, Німеччина. Загалом в компанії працює близько 6000 чоловік.

ISB (Італія)

Італійська компанія Italcuscinetti S.P.A є виробником відомого бренду підшипників ISB. Компанія виробляє радіальні кулькові, конічні роликові, голчасті та сферичні роликові підшипники. Заводи ISB оснащені передовими технологіями та повністю автоматизованими виробничими лініями. Компанія відома своїм серйозним ставленням до якості продукції, тому кожен етап виробництва підшипників характеризується бездоганно налагодженими процесами – від відбору сировини, створення готової продукції та її перевірки, до логістики. Це підтверджується як сертифікатом ISO 9001 про відповідність системи управління якістю, так і досвідом клієнтів з понад 90 країн світу, які цінують продукцію ISB за надійність та завжди чітку відповідність задекларованим характеристикам.

.

.


Top