Linkedin Youtube

NTN-SNR

Компанія NTN-SNR

ГРУПА NTN-SNR ROULEMENTS (ФРАНЦІЯ)

NTN-SNR - японсько-Французька корпорація, входить в топ-3 світових виробників підшипників. Їхня продукція випускається під брендами NTN, SNR: це підшипники і підшипникові вузли, мастильні матеріали, модулі лінійного переміщення, інструмент для обслуговування підшипників, мехатроніка. Компанія присутня на всіх промислових, автомобільних і аерокосмічних ринках.


Історія створення

Історія компанії почалася ще в 1894 році, коли швейцарець Жак Шмідт запатентовану свій кульковий підшипник під брендом SRO. Перший завод був побудований в 1916 році в Ансі - для забезпечення французької військової авіації підшипниками під час Першої світової війни. У 1946 році компанія була придбана Renault і отримала нову назву - SNR (Société Nouvelle de Roulements), що означає «Нова підшипникова компанія».

У 2010 році японська корпорація NTN придбала компанію SNR Roulement, створивши NTN-SNR.

Науково-дослідницька діяльність

Спільно зі своїми клієнтами, компанія постійно працює над пошуком нових, кращих рішень. Для цього компанія має в своєму розпорядженні 4 центри НДДКР - два в Японії, один в Європі, і один в США. Тільки в одному європейському центрі НДДКР компанія задіяла 400 наукових співробітників, а щорічний бюджет R & D компанії - близько 4% від обороту. Завдання, над якими вони працюють: підвищення надійності (інноваційні мастила і ущільнення), підвищення продуктивності та оптимізації терміну служби, зниження впливу на навколишнє середовище, «розумна» продукція, мехатроніка (датчики частоти обертання, кута, температури).Заводи

У компанії NTN-SNR більше 70 заводів по всьому світу. Найбільше виробничих майданчиків в Японії - 24. В Європі, Америці та Китаї - по 12. Але де б не перебував завод, і яка країна виробник не була б вказана на ваших підшипниках NTN або SNR - ви завжди можете бути впевнені, що вони зроблені згідно єдиних стандартів Системи управління якістю та протестовані на відповідність високим вимогам, які компанія ставить перед своєю продукцією.

Цікаві факти
  • Продукція NTN-SNR використовується на всіх нових вузькофюзеляжних повітряних судах (AirbusA320neo, Boeing B737MAX, Embraer E Jet, Bombardier C-серії, Mitsubishi MRJ, Іркутськ МС21), а також в загальноєвропейській програмі ракети-носія «Ariane V» і в програмі реактивного двигуна CFM 56 - найбільш широко використовуємого реактивного двигуна в світі.
  • Фахівці компанії NTN-SNR розробили для автопромисловості ASB- ступичний підшипник з інтегрованим магнітним датчиком швидкості обертання, який вже став світовим стандартом.
  • 9 з 10 найбільш продаваних автомобілів в Європі оснащені продукцією марки NTN або SNR
  • На поїздах TGW, які розвивають швидкість до 600 км / год, як підшипників колісної пари застосовуються підшипники NTN-SNR
NTN-SNR и Галпідшипник

Наша співпраця з компанією NTN-SNR почалась в 2004 році. З того часу клієнти компанії встигли оцінити високу якість продукції NTN-SNR. Фермерські господарства активно використовують підшипники і вузли агросеріі AGR - для підвищення надійності своєї сільгосптехніки. У промисловості, особливо в гірничодобувній, металургійній, цементній та паперової, себе відмінно зарекомендувала серія ULTAGE - підшипники із збільшеним терміном служби, підвищеної стійкості до навантажень і більш низькими витратами на техобслуговування.