Семінар для інженерів технічного центру компанії галпідшипник

Семінар для інженерів технічного центру компанії галпідшипник

28.07.2021


семінар з технічного обслуговування обладнання від SKF

Вчора інженери Технічного центру компанії Галпідшипник відвідали офіс наших партнерів – компанії SKF — де мали робочу зустріч з керівником напрямку Технічного обслуговування українського представництва SKF.


Окрім ознайомлення з найновішими розробками SKF для технічного обслуговування обладнання, ця зустріч також мала на меті обмін досвідом та пошук шляхів для ще більшого підвищення надійності роботи обладнання наших клієнтів.


Ось що каже про вчорашню зустріч один із її учасників, фахівець київського підрозділу Технічного центру Галпідшипник Олексій Вальковський: «Галузь технічного обслуговування обладнання розвивається настільки динамічно, що навіть коли за твоїми плечами роки досвіду – тобі все-одно завжди є чому повчитися. Звісно, ми з колегами слідкуємо за новинами в цій сфері, відстежуємо публікації в професійній періодиці. Але ніщо не замінить нагоди наживо випробувати можливості нових інструментів та в спілкуванні з колегами розібрати складні кейси, обмінятися досвідом».


Компанія Галпідшипник вдячна представникам SKF за організацію цієї зустрічі. Вже більше 20 років наші фахівці, використовуючи розробки компанії SKF, підвищують надійність роботи обладнання наших клієнтів. І ми впевнені, що спільними зусиллями ми зможемо досягти ще кращих результатів.


Детальніше про Технічний центр компанії Галпідшипник читайте тут

Повернутись до новин