Нові чотирирядні циліндричні підшипники для прокатних станів

Нові чотирирядні циліндричні підшипники для прокатних станів

16.04.2021


Компанія SKF розширила свою лінійку підшипників Explorer чотирирядними циліндричними підшипниками для використання на прокатних станах.


Підшипники серії SKF Explorer – це флагманська лінійка компанії SKF, яка об’єднує в собі всі передові розробки та максимально надійні матеріали. Виготовлені зі сталі особливої якості та підвищеної твердості, підшипники SKF Explorer характеризуються нижчим тертям та здатні витримувати більші радіальні та осьові навантаження, а відтак - працювати довше, якісніше і без перегрівання (в порівнянні зі звичайними підшипниками).


Підшипники для прокатных станов

Тому не дивно, що нові чотирирядні циліндричні підшипники, що ввійшли до лінійки SKF Explorer, відрізняються від попереднього покоління таких підшипників тривалішим до 50 % терміном експлуатації. Такими витривалими їх робить посилена стійкість до забруднення, високих навантажень, змінних швидкостей, реверсивних крутних моментів – всього, що так негативно впливає на термін експлуатації підшипника і часто є причиною поломки та зупинки виробництва.


Запуск у виробництво цієї серії чотирирядних циліндричних підшипників дозволить клієнтам повністю укомплектовувати свої прокатні стани роликовими підшипниками всіх типів (в т.ч. мультирядними – конічними, сферичними та циліндричними) виключно виробництва SKF.


Більше про компанію SKF

Джерело: https://www.skf.com/group/news-and-events/news

Повернутись до новин