SKF - надійні рішення від офіційного дистриб'ютора

Підшипники SKF

cкф

AB SKF (Швеція)Продукція під брендом SKF виробляється компанією AB SKF – міжнародною корпорацією зі штаб-квартирою в Гетеборзі, Швеція. Спеціалізація компанії SKF: підшипники і підшипникові вузли, ущільнення, опорно-поворотні пристрої, інструменти, сервіс і системи змащування.

Концерн працює по всьому світу і дотримується найвищих стандартів якості виготовлення продукції. Особливу увагу компанія SKF приділяє екологічній безпеці в виробництві, а також розвитку нових енергозберігаючих технологій.Співпраця SKF і ГалпідшипникНаша компанія стала офіційним дистриб'ютором SKF в 1998 році.

З того часу клієнти компанії Галпідшипник можуть купити продукцію SKF і бути впевненим в її оригінальному походженні та якості.

Спільно з компанією SKF ми пропонуємо:

купити підшипники skf


Історія створення SKFскф підшипники

Компанія була створена в 1907 році з винаходу та патентування кулькового дворядного радіального підшипника, що самоцентрується. З першого дня компанія вибрала вектор постійного розвитку, з кожним роком розширюючи мережу представництв і заводів по всьому світу.

Виробнича база SKF налічує 140 заводів в 32 країнах - кожен з яких спеціалізується на різних видах продукції. Так, наприклад, український завод в Луцьку «СКФ Україна» спеціалізується на виготовленні роликових конічних та карданних (голчастих) підшипників.Науково-дослідницька діяльністьКомпанія SKF приділяє величезну увагу науково-дослідницькій діяльності, використовуючи для цього розгалужену мережу лабораторій, технічних і випробувальних центрів, серед яких - не так давно відкритий випробувальний центр ім. Свена Вінгквіст.

Крім цього, компанія співпрацює з університетами і науково-дослідними інститутами.

підбір підшипника по розмірам skf


Цікаві фактикупити підшипники скф

Компанія Volvo - всесвітньо відомий виробник автомобілів, була створена в 1926 році топ-менеджментом SKF і починала свою діяльність як дочірня компанія SKF.


Новий випробувальний центр ім. Свена Вінгквіст дозволяє проводити випробування великогабаритних підшипників із зовнішнім діаметром до 6 метрівБудь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку