SKF - надійні рішення від офіційного дистриб'ютора

Підшипники SKF


cкф
SKF EUROTRADE AKTIEBOLAG (Швеція)

Продукція під брендом SKF виробляється компанією AB SKF – міжнародною корпорацією зі штаб-квартирою в Гетеборзі, Швеція. Спеціалізація компанії SKF: підшипники і підшипникові вузли, ущільнення, опорно-поворотні пристрої, інструменти, сервіс і системи змащування.

Концерн працює по всьому світу і дотримується найвищих стандартів якості виготовлення продукції. Особливу увагу компанія SKF приділяє екологічній безпеці в виробництві, а також розвитку нових енергозберігаючих технологій.Співпраця SKF і Галпідшипник

Наша компанія стала офіційним дистриб'ютором SKF в 1998 році.

Це означає, що ось уже 22 роки клієнти компанії Галпідшипник можуть купити продукцію SKF і бути впевненим в її оригінальному походженні та якості. Спільно з компанією SKF ми пропонуємо:

купити підшипники skf


скф підшипники
Історія створення SKF

Компанія була створена в 1907 році з винаходу та патентування кулькового дворядного радіального підшипника, що самоцентрується. З першого дня компанія вибрала вектор постійного розвитку, з кожним роком розширюючи мережу представництв і заводів по всьому світу.

Заводи

Виробнича база SKF налічує 140 заводів в 32 країнах - кожен з яких спеціалізується на різних видах продукції. Так, наприклад, український завод в Луцьку «СКФ Україна» спеціалізується на виготовленні роликових конічних та карданних (голчастих) підшипників.Науково-дослідницька діяльність

Компанія SKF приділяє величезну увагу науково-дослідницькій діяльності, використовуючи для цього розгалужену мережу лабораторій, технічних і випробувальних центрів, серед яких - не так давно відкритий випробувальний центр ім. Свена Вінгквіст. Крім цього, компанія співпрацює з університетами і науково-дослідними інститутами.


підбір підшипника по розмірам skfкупити підшипники скф
Цікаві факти

Компанія Volvo - всесвітньо відомий виробник автомобілів, була створена в 1926 році топ-менеджментом SKF і починала свою діяльність як дочірня компанія SKF.


Перший в Роcії підшипниковий завод був побудований саме компанією SKF. Це було в 1916 році. Але вже в 1918 році завод був націоналізований.


Новий випробувальний центр ім. Свена Вінгквіст дозволяє проводити випробування великогабаритних підшипників із зовнішнім діаметром до 6 метрів


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт