Монтаж-демонтаж підшипників і вузлів

Монтаж-демонтаж підшипників і вузлів

Неправильний монтаж є причиною 16 % випадків передчасного виходу з ладу підшипників (за даними компанії SKF). Це, здебільшого, викликано докладанням надмірних зусиль в процесі монтажу. Адже недопустимо, щоб будь яка частина підшипника - кільця, сепаратори, тіла кочення чи ущільнення – піддавалися прямим ударам, або щоб монтажне зусилля передавалося через тіла кочення. Для правильного монтажу важливо використовувати спеціальні інструменти – механічні, гідравлічні або пристрої для нагріву.


Те ж саме стосується і демонтажу. Навіть коли підшипник повністю відпрацював свій ресурс і його подальше використання неможливе, демонтувати його правильно – вкрай важливо. По-перше, це дозволить уникнути пошкодження валу чи корпусу, які будуть використовуватися повторно, та не допустить зменшення ресурсу підшипника, який буде монтуватися на заміну. По-друге, неправильний демонтаж може бути небезпечним для тих, хто його виконує.


Якщо ви не маєте необхідних інструментів і не вважаєте за потрібне купувати їх (наприклад, коли потреба в такому інструменті виникає рідко), радимо звернути увагу на послуги з монтажу/демонтажу підшипників, які надають фахівці наших Технічних центрів.


Інструментальна база та вміння наших інженерів дозволяють їм проводити монтаж/демонтаж будь-якого рівня складності, а знання та досвід - обрати оптимальний варіант. Все це допоможе вам підвищити надійність вашого обладнання та провести ремонтні роботи більш ефективно та за коротший час.Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку.