Sedis - якісні французькі ланцюга від офіційного дистриб'ютора в Україні

sedis


ланцюги для різних галузей застосування
Sedis (Франція)

Найбільший виробник промислових ланцюгів у Франції – виробляє більше 50% всіх механічних ланцюгів. Входить до топ-5 європейських виробників ланцюгів. Ланцюги Sedis використовують: Arcelor Mittal, Mondelez, Danone, Nestle, Manitou, Italcementi Group, Renault, SNCF та ін.Співпраця Sedis та Галпідшипник

Компанія Галпідшипник – офіційний дистриб’ютор Sedis в Україні. Ми постачаємо повний перелік ланцюгів Sedis:

  • привідні ланцюги

  • транспортерні (конвеєрні) ланцюги

  • тягові

  • пластинчаті

  • спеціальні ланцюги – накопичувальні, ріжучі

  • ланцюги для різних галузей застосування

  • направляючі полотна для ланцюгів та профілі до них

ланцюги sedis


привідні ланцюги Sedis
Історія компанії Sedis

Компанія виготовляє ланцюги вже 100 років, але в 1946 року, після об’єднання зусиль з Peugot, з’явилась назва Sedis, а сама компанія зосередилась на виробництві ланцюгів для автомобілів та велосипедів.

У 80-90 роках компанія Sedis переформатувала свій бізнес, сфокусувавшись на ланцюгах для промисловості – зокрема харчової та важкої. Бачення Sedis: «Наша компанія дивиться в майбутнє, ми вже плануємо випускати ланцюги для нових міст з новим енергопостачанням і харчовою промисловістю, якій до 2050 року доведеться годувати 9 мільярдів населення земної кулі».Виробництво та якість

Все виробництво ланцюгів зосереджено у Франції, на двох заводах. Система управління якістю відповідає ISO 9001:2015. Більше того, компанія Sedis стала першим в світі виробником ланцюгів, який отримав цей сертифікат.

З метою покращення якості своєї продукції, Sedis передусім фокусується на удосконаленні матеріалів ланцюгів, які мають відповідати постійно зростаючим вимогам тих галузей, де вони застосовуються. Також значна увага приділяється геометрії деталей ланцюгів та змащувальним матеріалам. Над всіма цими питаннями працює спеціально створений науково-дослідний центр.

тягові ланцюги Sedis
привідні ланцюги Sedis
Цікаві факти
  • Екологічні «зелені» ланцюги на основі композитних втулок, які здатні самозмащуватися, - SEDIS CHAINES VERTES® були розроблені на запит лондонського метрополітену після пожежі, яка сталася там в 1991 році через перегрів мастила на ескалаторі. На сьогодні вони використовуються в метрополітенах Лондона, Парижу, Гонконгу, Каїрі, Мехіко та ін. міст та є світовим стандартом ескалаторних ланцюгів.

  • Свого часу компанія застосувала розповсюджений в авіації метод хромування ланцюгів для створення велосипедних ланцюгів з підвищеною зносостійкістю. Це рішення було настілки успішним, що 10 з 11 команд, які брали участь в велогонках Тур-де-Франс, використовували хромовані ланцюги Sedis. На сьогодні компанія продала напрямок велосипедних ланцюгів, але успішно застосовує цю технологію для підвищення зносостійкості промислових ланцюгів.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт