SDT Ultrasound Solutions – ультразвукове промислове діагностичне обладнання

портативне та стаціонарне діагностичне обладнання SDT Ultrasound Solutions
прилади SDT Ultrasound Solutions для діагностики стану промислового обладнання

SDT Ultrasound Solutions (Бельгія)SDT Ultrasound Solutions – бельгійський виробник ультразвукового обладнання, піонер у використанні ультразвуку з метою діагностики і моніторингу обладнання промислових підприємствах.

Світовий лідер у виробництві вимірювальних приладів для ультразвукового виявлення витоків, перевірки герметичності, контролю якості та обслуговування обладнання за станом. Головний офіс – Брюсель, Бельгія.


Історія компанії SDT Ultrasound Solutions


Історія SDT Ultrasound Solutions почалась в 1975, коли її засновник Joseph-Henri DEGRAEVE зацікавився ультразвуком та його потенціалом для діагностики промислового обладнання. Присвятивши велику частину свого життя роботі «в полях» та досконально вивчивши та зрозумівши проблеми персоналу з обслуговування та моніторинг, він створив лінійку абсолютно нових рішень, які назавжди змінили підхід до надійності обладнання. Сьогодні цю справу продовжує його син, який управляє компанією SDT Ultrasound Solutions , що створює одні з найбільш надійних та точних ультразвукових діагностичних інструментів у світі.Співпраця SDT Ultrasound Solutions та ГалпідшипникГалпідшипник є офіційним ексклюзивним дистриб’ютором SDT Ultrasound Solutions в Україні. Ми раді представляти в Україні їх високотехнологічні аналізатори та системи моніторингу. Наші технічні інженери пройшли спеціальні навчання та мають в своєму арсеналі великий асортимент приладів SDT для демонстрації їх можливостей в роботі.


Спільно з SDT Ultrasound Solutions ми пропонуємо:

ультразвукова та вібродіагностики стану промислового обладнання з приладами SDT Ultrasound Solutions


Якість і надійністьякість діагностичного обладнання SDT Ultrasound Solutions

Весь процес проектування та виробництва діагностичного обладнання SDT Ultrasound Solutions (в тому числі програмного забезпечення) відповідає ISO 9001:2015.

В 2017 році авторитетне видання в галузі промисловості Plant Engineering присудило перемогу в номінації «Продукт року – Золота нагорода» системі контролю та управління процесом змащення LUBExpert від SDT Ultrasound Solutions.

В 2018 році їх вузькопрофільний аналізатор витоків (витокошукач) LEAKChecker був названий Продуктом року виданням Plant Engineering.

В 2019 році їх на той час інноваційний продукт SDT 340 в комплексі з програмним забезпеченням UAS4.0 отримав одразу 2 престижні нагороди: перемогу в номінації «Діджитал-інновації» від Бельгійської асоціації з технічного обслуговування та визнання як «Краще рішення для діджиталізації IoT (інтернету речей) в Промисловості 4.0» від авторитетного ресурсу з питань надійності обладнання - Reliabilityweb.com.Цікаві фактиСаме інженери SDT Ultrasound Solutions винайшли ультразвуковий метод перевірки на герметичність кришок люків на судах. Цей метод одразу почали застосовувати такі компанії, як MacGregor, Lloyds Register of Shipping та IMCS, зробивши цей спосіб найбільш поширеним серед фрахтувальників, вантажовідправників, страховиків P&I та ін.

SDT Ultrasound Solutions для діагностики стану промислового обладнання


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку