Тиск на «ГалПідшипник» триває: СБУ не залишає спроби довести до кінця фейкові провадження

Тиск на «ГалПідшипник» триває: СБУ не залишає спроби довести до кінця фейкові провадження

12.04.2019

Інтервью директора ТД «Галпідшипник» для Цензор.нет піcля відеозвернення Саєвич Світлани до президента

Відкриті провадження проти ТД «Галпідшипник» більше не розслідують в Національній поліції, при цьому СБУ не залишає свої спроби кошмарити підприємство, використовуючи "докази" раніше порушених фіктивних справ. Очевидно, що у відомстві Авакова вирішили відхреститися від фейкових справ після резонансу, який виник на початку березня після нашого звернення до Президента України.

«Ми не побоялися і винесли проблему в публічну площину, ми продовжуємо відстоювати свою позицію, засновану на законних доказах. Але СБУ і далі сміливо шиє білими нитками нову сфабриковану справу. І це тоді, коли у силового відомства, особливо в період війни, повинні бути зовсім інші завдання, ніж нібито розслідування «великого» економічного злочину на 4 тис. грн.», - зазначає генеральний директор Олександр Тільман.

Сьогодні керівництвом підприємства робиться все можливе для того, щоб підприємство працювало в звичайному режимі, були збережені робочі місця і заробітну плату. «Ми не дамо зруйнувати те, що створювалося руками багатьох людей. Ми розуміємо, що протистояти силовим органам з величезними повноваженнями дуже складно, і що це буде не проста боротьба. Але ми доведемо, що законність і правда завжди повинна бути вище корупції та фальсифікацій », - заявив Олександр Едуардович Тільман.

Повернутись до новин