Sanok Rubber - польські ремені від офіційного дистриб'ютора в Україні

stomil sanok


Клинові ремені stomil
Sanok Rubber Company s.a. (ПОЛЬЩА)

Ремені Sanok Rubber (раніше - Stomil Sanok) - це якісні клинові ремені з хлоропренового каучуку з поліестровим або арамідним кордом від компанії Sanok Rubber Company s.a. (Польща). Компанія пропонує широку лінійку типорозмірів для застосування - як в промисловості, так і в сільськогосподарській техніці.Співпраця Sanok Rubber і Галпідшипник

Компанія Галпідшипник є офіційним дистриб'ютором ременів Stomil Sanok з 1998 року. За цей час ми не тільки стали експертами в їх продукції, а й отримали тисячі відгуків від наших клієнтів. І ми раді, що можемо запропонувати українським виробникам якісну продукцію в середньому ціновому сегменті.

Спільно з Sanok Rubber ми пропонуємо:
  • Клинові ремені стандартного перетину, в т.ч. двосторонні (серії Solid, Super, Super K)

  • Клинові ремені вузького перетину (серії Solid, Super K, Optimum Pro)

  • Вариаторні ремені (серії Solid, Super, Super K, Super VX, Super KVX)

  • Багатоклинові ремені (серії Solid, Super, Super K, Optimum Pro)

  • Пласкі (серії Solid, Super K)

  • Ремені для роботи у вибухонебезпечному середовищі - серія Duro

  • Ремені для сільгосптехніки - серія Harvest Belts

Кожен з профілів представлений в стандартній і посиленій версіях. Посилена версія Super K, завдяки арамідному корду і покращеному компаунду забезпечує максимальне подовження до 0,5 % (ремені Stomil з поліестровим кордом - до 1,5 %), підвищену міцність на розрив до 200 % і більш тривалий термін служби ременів.

ремінь Sanok Rubber


Вариаторні ремені stomil
Історія бренду Sanok Rubber

Для українських споживачів ці ремені знайомі під брендом Stomil Sanok - до 2015 року саме так називалася компанія. Як і багато інших компаній подібного профілю, Stomil Sanok починав з виробництва виробів з гуми - шин для велосипедів, надувних човнів і загороджувальних аеростатів. У 70-х роках Саноцький Завод Гумової промисловості Stomil був розширений і модернізований, а в 1976 році була запущена перша лінія з виробництва клинових ременів - за ліцензією компанії Gates Rubber. В даний момент компанія активно розширює свої потужності. За останні кілька років були придбані заводи в Німеччині, Франції та Китаї.Виробництво

Станом на 2019 рік продукція Sanok Rubber (не тільки клинові ремені, а й гумові суміші, ущільнювачі для ПВХ вікон і кузовів автомобілів) проводиться на 7 виробничих майданчиках. Система управління якістю відповідає як ISO 9001:2015, так і IATF 16949:2016. Контроль якості проводиться як на етапі відбору і лабораторного дослідження сировини, так і на етапі готової продукції.

ремені sanok

Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт