Роликові ланцюги для агро від SKF

Роликові ланцюги для агро від SKF

28.07.2022

Агроланцюги SKF – BS, ANSI

Ще більший вибір агроланцюгів для виробників сільгосппродукції.


Компанія SKF розширює свою лінійку рішень для промислових трансмісій роликовими ланцюгами для сільського господарства.


Для клієнтів пропонується широкий асортимент привідних прецизійних агроланцюгів за британським (BS) та американським (ANSI) стандартами, а також з’єднуючі та перехідні ланки, зірочки та мастила для ланцюгів.


Ланцюги доступні як в стандартному виконанні, так і в посиленому (Heavy Duty – з вищою межею міцності на розтягування, що досягається збільшеними товщиною пластин та розмірами штифтів). Пакування по 5 метрів (для ланцюгів BS стандарту) та по 10 футів (для ланцюгів ANSI стандарту).Посилені ланцюги для комбайнів (SKF)


Роликові ланцюги SKF виробляються у відповідності до найжорсткіших промислових стандартів:

  • роликові ланцюги із малим кроком - ISO 606-1994, ASME B29.1M-1993 та DIN 8187/DIN 8188;

  • роликові ланцюги із подвійним кроком (для конвеєрів) – ISO 1275-1995, ASME B29.3M-1994/ASME B29.4M-1994 та DIN 8181-2000.

Вони розроблені таким чином, щоб відповідати особливостям аграрного виробництва (інтенсивні періоди експлуатації, висока вартість незапланованого простою), та є абсолютно взаємозамінними зі стандартними рішеннями в цій галузі.

Виробництво вже розпочато. Наприкінці року ланцюги будуть доступні для замовлення. За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.


Також читайте:

SKF РОЗШИРИВ ЛІНІЙКУ Y-ПІДШИПНИКІВ ДЛЯ АГРОТЕХНІКИ

Повернутись до новин