Щодо роботи компанії Галпідшипник під час війни

Щодо роботи компанії Галпідшипник під час війни

22.03.2022

Робота компанії Галпідшипник під час війни

Шановні партнери, колеги, друзі!


Компанія Галпідшипник працює.


На сьогодні повністю функціонують головний офіс у м. Львів, філії у містах Запоріжжя, Одеса, Рівне, Чернівці, Вінниця, Кропивницький та відповідні склади. Також ми відновили постачання продукції із-за кордону.


Офіси філій у Києві та Харкові наразі зачинені задля безпеки наших працівників. Проте за всіма працівниками збережені робочі місця, а менеджери по роботі з клієнтами працюють віддалено - опрацьовують замовлення через телефон і пошту та відправляють товар Новою поштою з нашого центрального складу у м. Львів, де нами було консолідовано значну частину складських запасів.


Звертаємо вашу увагу: офісні телефони філій у містах Київ та Харків не працюють. Будь ласка, в разі потреби, звертайтесь безпосередньо до вашого менеджера або за телефонами львівського офісу: (032) 297-01-93, 297-15-29, 297-65-66.


Щодо складських запасів: ми розуміємо, що велика частина нашого асортименту має стратегічне значення для безперебійної роботи українських підприємств, а відтак і економіки України. Особливо актуальними наразі є запчастини для сільгосптехніки, необхідні для повноцінної реалізації посівної кампанії. Хочемо запевнити, що на додачу до значних складських резервів, які ми створюємо щороку, наші фахівці роблять все можливе і неможливе, щоб і надалі поповнювати склади і забезпечувати необхідний асортимент та обсяг продукції для українських підприємств. Будьте певні, ми зробимо все, щоб кожна сільськогосподарська техніка, яка цього року вийде на українські поля, була забезпечена підшипниками, вузлами, привідними ременями, ланцюгами та ущільненнями. Це ж стосується і решти українських підприємств.


Також, користуючись нагодою, ми хочемо висловити свою підтримку ЗСУ. Ми розуміємо, що наша здатність продовжувати працювати, а отже зберігати робочі місця, забезпечувати українську промисловість необхідними запчастинами і сплачувати податки – це цілком їх заслуга. І хоч наш фронт боротьби економічний, ми теж намагаємося посильно допомагати і тут: компанія Галпідшипник вже передала на потреби армії три автомобілі, ще два авто зарезервовані під ці цілі і готові для передачі. Сподіваємось, вони добре послужать там, де зараз потрібні найбільше.


Тримаємо стрій і працюємо на перемогу!


Слава Україні!

Повернутись до новин