Результати розгляду справи на засіданні Ради бізнес-омбудсмена

Результати розгляду справи на засіданні Ради бізнес-омбудсмена

24.02.2017

21.02.2017 у Києві відбулась координаційне засідання Ради бізнес-омбудсмена та Національної поліції, на якому були обговорені негативні дії слідчих під час проведення розслідувань № 42016221090000055 стосовно компанії ПП «ТД «ГалПідшипник».

Відмічені численні факти зловживання своїм посадовим становищем слідчими Трус М.В. та Хвостик К.О. слідчого відділу Холодногірського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області під час ведення справи ПП «ТД «ГалПідшипник», а також вчинення інших неправомірних дій які дають підстави сумніватись у їх неупередженості. Такі факти були встановлені судом. До уваги також були взяті аргументи про те, що слідчі Трус М.В. та Хвостик К.О. не виконували ухвали слідчих судів щодо вчинення певних дій у кримінальному провадженні.

Особливу стурбованість викликає те, що після задоволення судом рішення про відвід слідчих Трус М.В. та Хвостик К.О., незважаючи, що на момент коли відповідні ухвали про відвід набули законної сили слідчий Трус М.В. надсилала контрагентам ПП «ТД «ГалПідшипник» незаконні вимоги про надання документів, а слідчий Хвостик К.О. – повістки про виклик, своїми діями утворюючи негативну репутацію що до компанії ПП «ТД «ГалПідшипник» та відвертають від неї контрагентів.

На теперішні час заходом впливу на слідчих Трус М.В. та Хвостик К.О. обрано попередження без занесення до трудової справи, що на думку Ради бізнес-омбудсмена видається непропорційно м’яким заходом впливу, зважаючи на усі обставини справи. Рада бізнес-омбудсмена наполягає на невідкладному службовому розслідуванні стосовно слідчих Трус М.В. та Хвостик К.О.

Лист Ради бізнес-омбудсмена сторінка 1
Лист Ради бізнес-омбудсмена сторінка 2

Завантажити офіційний лист Ради бізнес-омбудсмена у форматі pdf:

Рішення Ради бізнес-омбудсмена

Повернутись до новин