Ремені до комбайнів

Ремені до комбайнів

Де б на комбайні не використовувався ремінь, головне його завдання - забезпечувати постійну та плавну передачу великих потужностей при високих, часто нестабільних, навантаженнях. В силу обставин працювати їм доводиться в дуже складних умовах - в спеку та в холод, в умовах посухи або під дощем, при потраплянні пилу, вологи або під прямими сонячними променями. Щоб витримати всі ці випробування і не підвести вас в відповідальний період збирання врожаю, паси для комбайнів повинні відповідати наступним вимогам:

 • висока зносостійкість
 • корд, який не піддається розтягуванню
 • забезпечення плавного ходу
 • великий діапазон робочих температур
 • якісні матеріали

Всім цим вимогам відповідають паси для комбайнів від німецького виробника Optibelt - компанії, яка задає стандарти для всієї галузі виробництва привідних пасів.


Саме Optibelt є головним постачальником привідних пасів на першу комплектацію для більшості відомих виробників сільгосптехніки: AGCO, John Deere, Massey Ferguson, Claas, New Holland, Case, Sampo, Deutz Fahr, Kuhn, Amazone, Kverneland, Krone, Fendt, Rostselmash, Gomselmash, Dronningborg, Laverda, Fortschritt, Grimme, Bizon і ін.

Тому, з великою ймовірністю, для першої комплектації вашої техніки використовувались ремені, вироблені саме на одному із заводів Optibelt.


Optibelt виробляє найширшу лінійку ременів для сільгосптехніки - клинові, поліклинові, варіаторні, багатоклинові. Всі вони об'єднані в єдину серію - Agro Power.

Повний перелік ремнів Optibelt для кожної моделі комбайнів

Клинові паси Optibelt Agro Power

Демонструють відмінні експлуатаційні якості, мають антифрикційні властивості. Забезпечують рівномірну передачу потужності. Екологічно безпечні.

Складається з якісного каучукового наповнювача, натяжного корду і тканинної обгортки зі спеціальним просоченням.

Виробляються у всіх стандартних (5; Y / 6; Z / 10; A / 13; B / 17; 20; C / 22; 25; D / 32; E / 40) і вузьких SPA / SPB / SPC / SPZ профілях. Діапазон довжин: від 190 мм до 12500 мм.

Універсальне рішення, завдяки чому активно використовується в найрізноманітніших застосуваннях.

Багатоклинові паси Optibelt Agro Power

Складаються з декількох клинових пасів в обгортці, з'єднаних спільною зносостійкою основою.

Якісні гумові суміші, спеціальний корд-шнур з низьким показником розтягування і якісна тканинна обгортка дозволяють застосовувати такий пас в приводах з високими динамічними навантаженнями. При цьому паси вимагають мінімального обслуговування.

Представлені в таких профілях: 3V / 9J; 5V / 15J; 8V / 25J; SPB; SPC; A / HA; B / HB; C / HC; D / HD.

Доступний діапазон довжин: від 1200 мм до 12000 мм.

Варіаторні паси Optibelt Agro Power

Клинові паси широкого перетину з відкритими бічними гранями та формованим зубом.

Складаються з корду з низьким показником розтягування, спеціального тканинного покриття і гумової суміші, посиленої волокнами. Спеціальна конструкція дозволяє витримувати високі динамічні навантаження, а також сприяє відмінній передачі потужності та керованості.

Додаткові характеристики: висока гнучкість, практично безшумна робота, тривалий термін експлуатації.

Ширина пасів - до 90 мм.

Товщина - від 5 до 30 мм.

Діапазон довжин: від 500 мм до 3550 мм

Поліклинові паси Optibelt

З'єднали в собі всі кращі характеристики клинових та пласких пасів - високу продуктивність перших і велику гнучкість других.

Завдяки спеціальній зносостійкій гумовій суміші характеризуються тривалим терміном експлуатації, оліє- і термостійкістю, плавним ходом. Створюють низький рівень вібрації і шуму.

Дозволяють великі швидкості.

Завдяки своїй гнучкості можуть використовуватися на зовнішніх натяжних роликах.

Все виробництво компанії Optibelt організовано у відповідності одному зі стандартів - ISO 9001: 2008 або TS 16949: 2009. Абсолютна більшість заводів знаходяться в Європі - в Німеччині, Франції, Нідерландах, Ірландії та Румунії (і тільки один завод в Азії який, до того ж, працює на локальний ринок).

Це якісно відрізняє компанію на тлі інших конкурентів, багато з яких виробляють значну частину своєї продукції в Азії.

Паси Sanok Rubber польського виробництва також добре зарекомендували себе на українському ринку (до 2015 року вони продавалися під брендом Stomil Sanok).

У своїй лінійці клинових пасів для сільгосптехніки Harvest Belts® пропонує обгорнуті клинові паси стандартного і вузького профілю, а також багаторучейкові паси.

Високоякісний хлоропреновий каучук, поліефірний або арамідний корд та бавовняні тканини, які використовуються в процесі виробництва клинових пасів Sanok Rubber, забезпечують їх належну стійкість до високих температур та олій.

Корд просочений спеціальною гумовою сумішшю, яка дає гомогенне зчеплення корду з сердечником та гумовою накладкою. А оброблена гумою тканинна обгортка надає пасу стійкість до стирання, високу гнучкість та міцність.

Все це робить паси серії Harvest Belts® від Sanok Rubber хорошим рішенням для застосування в сільгосптехніці.

Ми хочемо, що б у наших клієнтів завжди був вибір, тому намагаємося запропонувати вам як мінімум декілька варіантів на будь-який ваш запит. Раніше, альтернативою пасам Optibelt була продукція Goodyear – якісні американські паси. В 2015 році Veyance Technologies - виробник пасів Goodyear – був придбаний компанією Continental AG. Відтоді ці паси виробляється під брендом Contitech. Завдяки нашому дистриб’юторському контракту з компанією ContiTech Power TransmissionGroup паси ContiTech доступні для наших клієнтів.

Компанія ContiTech також співпрацює з багатьма ОЕМ-виробниками та пропонує повний спектр привідних пасів для комбайнів і ін. сільгосптехніки. Ці ремені виробляються під загальною назвою - Contitech Agridur®

Клинові ремені Contitech Agridur®

Складаються з:

 • корду (арамідного або з армованого поліефіру),
 • синтетичного каучуку (посиленого волокнами),
 • тканинної обгортки.

Матеріал компаунда і корду дозволяють передавати великі потужності при високих навантаженнях. Арамідний варіант корду має мінімальний показник розтягування. Діапазон допустимих температур: від -30 до + 80 °С. Виробляються в наступних профілях: A/13; В /17; 20; C / 22; 25; D/32; E/40; SPB; SPC; ВВ; СС. Довжина: до 12500 мм

Багатоклинові паси Contitech Agridur®

Складаються з:

 • корду (арамідного або з армованого поліефіру),
 • синтетичного каучуку (посиленого волокнами),
 • підкладки з натурального каучуку,
 • тканинної обгортки.

Характеризуються особливо плавним ходом. Застосовуються в приводах з дуже нестабільними навантаженнями. Діапазон допустимих температур: від -30 до + 80 °С. Доступні в наступних профілях: 3V (9J); 5V (5J); 8V (25J); HA; HB; HC. Довжина: до 12500 мм

Варіаторні паси Contitech Agridur®

Складаються з:

 • корду (арамідного або з армованого поліефіру),
 • синтетичного каучуку (посиленого волокнами),
 • бавовняної обгортки.

Використовується в варіоматичних та варіаторних приводах. Застосовується для роботи при високих навантаженнях. Діапазон допустимих температур: від -30 до + 90 °С. Доступні в наступних профілях: HI, HJ, HK, HL, HM, HN, HO, HQ. Довжина: від 600 до 5000 мм. Ширина: від 20 до 99 мм.

Поліклинові паси Contitech Agridur®

Складаються з:

 • корду (поліестер),
 • ребер з синтетичного каучуку,
 • поліамідного покриття.

Ремінь використовується для передачі великих потужностей при високих навантаженнях. Забезпечує дуже плавний хід. Доступні в профілях PJ, PK, PL, PM.

Також в нашому асортименті є два більш бюджетних бренди привідних пасів - чеські ремені Rubena (компанія Trelleborg Bohemia, a.s.) та польські - Sanok Rubber. Було б неправильно порівнювати їх з німецькими брендами, так як це різні «вагові категорії». А ось як якісну альтернативу пасам середнього цінового сегмента їх варто розглядати.

Привідні паси Rubena - це хороше рішення для приводу там, де потрібно знайти компроміс між ціною і якістю.

Все виробництво пасів Rubena зосереджено в Чехії - в містах Градець Кралове, Наход та Велке Поржіче.

Система управління якістю, а також екологічний менеджмент відповідають міжнародним стандартам - ISO 9001: 2016 і ISO 14001:2015

Для сільгосптехніки компанія пропонує спеціальні клинові паси серії Farm Belt®.

Чим вони відрізняються від стандартної серій:

 • каучукова суміш посилена текстильними волокнами (в стандартній серії - без волокон)
 • обгортка - двошарова (в стандартній серії - одношарова)
 • корд доступний в двох варіантах - поліефіровий або арамідний (в стандартній серії - тільки поліефіровий)

Такі удосконалення на 20% збільшують здатність паса передавати потужність, а в разі використання пасів з арамідним кордом - на 50%. Також, показник розтягнення у паса з арамідним кордом менший в 3 рази (в порівнянні з пасом з поліефірним кордом).

Як вибрати потрібний варіант? Для приводів з частковим перевантаженнями або нетривалою необхідністю поглинати удари підійдуть паси серії Farm Belt® з поліефірним кордом. Але в разі надзвичайно навантаженого приводу з довгостроковим перевантаженням варто застосовувати ремені Farm Belt® з арамідним кордом.

Серія Farm Belt® представлена наступними типами пасів:

Клинові - всіх стандартних (HA / F, HB / F, HC / F, HD / F, HDM / F) і вузьких (SPA / F, SPB / F, SPC / F) профілів. Діапазон довжини: від 630 мм до 15000 мм.

Багатоклинові - профілі: 2-28 HA / F, 2-22 HB / F, 2-16 HC / F, 2-11 HD / F, 2-28 SPA / F, 2-22 SPB / F, 2-16 SPC / F . Діапазон довжини: від 1500 мм до 15000 мм.

Варіаторні паси. Профілі: H36 / F, HL / F, HM / F. Діапазон довжини: від 1120 мм до 15000 мм. Ширина: від 36-50 мм. Висота: 14 -22 мм.

Для всіх пасів Rubena Farm Belt® виробником визначені такі оптимальні умови для роботи: діапазон температур - від -30 до + 80 °С, відносна вологість - 65 ± 15%

Досвід наших клієнтів показує, що вибір якісних привідних пасів є обов'язковою умовою для надійної та прогнозованої роботи сільгосптехніки. На сьогоднішній день на українському ринку існує великий вибір європейських виробників в різному ціновому сегменті. Наполегливо рекомендуємо вам не ризикувати своєю складною і дорогою технікою та обирати для неї одну з таких марок.

Наші фахівці підберуть потрібний вам ремінь - за каталожним номером, за маркуванням або за розміром.

Будь ласка, звертайтеся - проконсультуємо, підкажемо, підберемо.

Бажаємо вам спокійного і успішного збирання урожаю!

Також багато корисної та детальної інформації про запчастини до сільгосптехніки ви знайдете тут:

Каталог Optibelt

Каталог привідних пасів з каталожними номерами сільгосп техніки - Optibelt - Загальний каталог - 2020 - (Анг) - 9,7 Мб

Буклет Optibelt

Паси для аграрної техніки - Optibelt - Буклет - 2017 - (Анг) - 3,3 Мб

Буклет ContiTech

Серія привідних пасів AGRIDUR у сільськогосподарських машинах - ContiTech - Буклет - 2019 - (Рос) - 4,8 Мб

Каталог Rubena

Клинові паси - Rubena - Загальний каталог - 2019 - (Рос) - 15,8 Мб


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку