Ремені поліклинові

Ремені поліклинові: огляд асортименту

Профілі поліклинових ременів


Пропонуємо ремені поліклинові всіх існуючих профілів – PH, TB, PJ, PK, PL, PM. Матеріал – гума або поліуретан. Виробники – Optibelt (Німеччина), Megadyne (Італія), Contitech (Німеччина).Поліклинові ремені – розміри, профілі, матеріал
Профіль PH PTB2 PJ PK PL PM
Матеріал гума / поліуретан поліуретан гума / поліуретан гума гума гума
Висота (h), мм 2,5 2,2 3,3 4,6 7 13
Крок (t), мм 1,6 2 2,34 3,56 4,7 9,4


Ремені поліклинові профілів PH, TB або PJ часто використовуються в побутовій техніці. Профілів PK, PL застосовуються в більш потужному обладнанні – наприклад, в промислових компресорах або потужних конвеєрних системах. Для передачі дуже великих потужностей (на приклад – у великих промислових насосах) використовують ремені профілю PM. У нас ви завжди можете купити поліклиновий ремінь будь-якого і з цих профілів.Характеристики ременів поліклинових


Поліклиновий ремінь поєднує у собі гнучкість плаского ременя та високу потужність клинового ременя. Основними факторами, які визначають властивості поліклинового ременя, є матеріали, з яких він виробляється. Головним чином - матеріал корду: поліестер, поліамід або арамід.РЕМЕНІ ПОЛІКЛИНОВІ З ПОЛІЕСТРОВИМ КОРДОМ • Універсальне рішення з хорошими показниками передачі потужності і здатністю витримувати короткочасні навантаження.

 • Мають низьку еластичність.

 • Доступні виробники: Megadyne (Італія), Contitech (Німеччина) – серія Conti-V Multirib, Optibelt (Німеччина) – серія optibelt RB.

 • В наявності всі профілі в широкому діапазоні довжин.РЕМЕНІ З ПОЛІАМІДНИМ КОРДОМ • Характеризуються особливою еластичністю.

 • Монтаж можливий на фіксованих центрах без необхідності натягу ременя.

 • Демонструють хороші характеристики демпфування та стійкість до ударних навантажень завдяки високій еластичності ременя.

 • Доступні для замовлення за такими виробниками: Optibelt (серія optibelt ERB), Contitech (Conti-V Multirib Elast), Megadyne (POLY-V ELASTIC).

 • Постачаються під замовлення.РЕМЕНІ ПОЛІКЛИНОВІ З АРАМІДНИМ КОРДОМ • Демонструють мінімальну здатність до розтягування.

 • Ідеальні для передачі високих потужностей із високими ударними навантаженнями.

 • Представлені виробниками Optibelt та Contitech (CONTI®V MULTIRIB POWER).

 • Постачаються під замовлення.Терміни постачання


Поліклиновий ремінь: порізка з рукава

Геометрія ременів поліклинових дозволяє виготовляти їх цілими рукавами та в подальшому нарізати на спеціальному обладнанні на окремі ремені відповідної ширини.

Компанія Галпідшипник має для цього все необхідне обладнання. Також ми постійно підтримує на складі широкий асортимент ременів в розрізі профілів та довжин.

Завдяки цьому ми виготовляємо (нарізаємо) ремені поліклинові необхідного профілю, довжини та ширини в найкоротші терміни.Ремені поліклинові: спеціальні рішення


Окрім стандартних рішень також можемо поставити під замовлення поліклинові ремені спеціального виконання:

 • З покриттям - їх можна використовувати як альтернативу конвеєрним стрічкам для транспортування продукції (Optibelt).

 • Двосторонні поліклинові ремені - для передачі потужності з обох боків під час роботи приводів з протилежним обертанням (Contitech CONTI®V MULTIRIB DUAL).

 • Комбінація поліклинового та зубчастого ременя - що забезпечує синхронну передачу потужності по зубчатій поверхні та прослизання у разі перевантаження по поліклиновій поверхні (доступні варіанти - Contitech CONTI® SYNCHRORIB та optibelt OMEGA RB).

Спеціальні поліклинові ремені


А також ми пропонуємо:Ремені для сільгосптехніки – Optibelt AgroPowerРемені для сільхозтехніки – купити у дистриб'ютора

Вже багато років наші клієнти, вибираючи ремені для своїх комбайнів, надають перевагу німецькому виробнику Optibelt.


Кожен ремінь із дуже широкого асортименту серії Optibelt Agro Power був розроблений в тісній співпраці з інженерами компаній AGCO, John Deere, Massey Ferguson, Claas, New Holland, Case, Sampo, Deutz Fahr, Kuhn, Amazone, Kverneland, Krone, Fendt та ін. – чітко під потреби кожного приводу. Саме тому ремені Optibelt в техніці цих виробників – завжди на своєму місці.


Більше інформації на сторінці
«Ремені до комбайнів»

Ремені для вантажівок та автобусів - Optibelt TruckPowerРемені серії Optibelt TruckPower використовуються для першої комплектації вантажівок DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Scania, Volvo, Renault Tracks та ін.


Optibelt співпрацює з практично кожним великим виробником вантажівок і бере участь у розробці їх приводів. Саме тому їхня довговічність більша на 40-60 % у порівнянні зі звичайними ременями.


Ми пропонуємо клинові, багатоклинові та поліклинові ремені для вантажівок, а також спеціальні ремені для рефрижираторних установок на вантажівках.

Переконайтесь, що потрібний вам ремінь є в асортименті Optibelt – знайдіть його за моделлю транспортного засобу або за каталожним номером у каталозі


Дізнайтесь більше про асортимент ременів Optibelt Truck Power за посиланням

Optibelt TruckPower – ремені для вантажівок


Дізнавайтесь більше інформації про ремені поліклинові в каталогах виробників:


Каталог поліклинових привідних ременів Optibelt

Поліклинові привідні ремені Optibelt: технічні характеристики та рекомендації по підбору - Optibelt - Каталог - 2016 - (Англ) - 2,6 МБ

Каталог поліклинових привідних ременів Contitech

Поліклинові привідні ремені Contitech: огляд рішень - Contitech - Каталог - 2021 - (Нім. та Англ.) - 4,2 МБ

Каталог поліклинових привідних ременів Megadyne

Поліклинові привідні ремені Megadyne: технічні характеристики та рекомендації по підбору - Megadyne - Каталог - 2019 - (Англ) - 10,5 МББудь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку