Вітаємо зі СВЯТОМ ВЕСНИ!

Вітаємо зі СВЯТОМ ВЕСНИ!

07.03.2018

ТД «Галпідшипник» вітає зі СВЯТОМ ВЕСНИ

Дискутувати про доречність святкування жіночого дня на державному рівні можна довго. А от що точно не потребує обговорення, так це той факт, що жінки завжди були, є і залишаться головною прикрасою цього світу. Своєю ніжністю, добрими словами та теплими посмішками вони щодня зігрівають наші суворі чоловічі серця. А своїм розумом, знаннями, досвідом та численними професійними якостями разом з нами, на рівних, змушують цей світ рухатися вперед! І це неймовірне поєднання сили та тендітності нас, чоловіків, зачаровує та надихає вже не перше тисячоліття…

Компанія ТД «Галпідшипник» добре знайома з силою жіночого розуму, наполегливості та інтуїції, адже засновником та співвласником нашої цілком технічної компанії є жінка! В керівництві компанії і на багатьох інших відповідальних посадах є також чимало жінок! А скільки їх стоїть за спинами наших чоловіків, прикриваючи тил та надихаючи на нові вершини!

Чарівні пані та панянки! Для когось – професійні та вимогливі колеги та партнери, а комусь – лагідні та люблячі мами й бабусі, доньки й сестри, дружини й подруги… Дякуємо вам, що ви є! Що постійно піднімаєте планку і не дозволяєте нам, чоловікам, розслаблятися! Коли ви поряд – нам хочеться робити цей світ кращим!

Весна – це ваш час! З весною Вас!

Повернутись до новин