Привідні паси

Торговий дім "ГалПідшипник" пропонує широкий спектр високоякісних привідних пасів та шківів відомих виробників: Contitech (Німеччина), GoodYear (США), Megadyne (Італія), Optibelt (Німеччина), Rubena (Чехія), Stomil Sanok (Польша).

Клинові паси - це паси трапецієподібного перерізу з бічними робочими поверхнями, що працюють на шківах з канавками відповідного профілю. Глибина канавок шківів повинна бути такою, щоб між внутрішньою поверхнею пасу та дном жолобків шківа зберігався відступ. Паси завдяки клиновій дії відрізняються підвищеними силами зчеплення зі шківами і, отже, підвищеної тяговою здатністю. Клинові паси застосовують по кілька штук, що дозволяє варіювати навантажувальну здатність.

Клиновий пас класичний

Привід визначає потужність! Це правило діє незалежно від галузі застосування: автомобілі, верстати або електроприлади.
Класичні клинові паси - це типові приводні паси, які також знайшли своє застосування в потужних приводах сільськогосподарської техніки та особливих приводах машинобудування (наприклад в плоско-клинових приводах)

Клиновий пас вузькопрофільний

Вузькоклинові паси - це вдосконалена версія клинових пасів, передана потужність яких значно вища, ніж у класичних клинових пасів з аналогічною верхньою шириною (наприклад, профіль SPB в порівнянні з профілем B/17).

Клиновий пас вузькопрофільний для передачі великої потужності (не вимагає обслуговування)

Паси клинові вузькопрофільні для передачі великої потужності (не вимагають обслуговування) зберігають свій натяг під час всього терміну служби і не вимагають підтягування. Експлуатація паса дозволяє досягти значної економії в техобслуговуванні, споживанні електроенергії, порівняно з первісною вартістю ременів, і, крім того, дозволяє поліпшити продуктивність виробництва

Клиновий пас безкінечний з покриттям

Для транспортних цілей застосовуються клинові паси з додатковим спеціальним покриттям. Ці паси використовуються для транспортування контейнерів, важких вантажів, наприклад, при завантаженні літаків і суден. Зносостійка поверхня покриття забезпечує високу ступінь зчеплення робочої поверхні, наприклад, при транспортуванні керамічної плитки, деревини, а також для конвеєрів з гофрованою стрічкою. Неармовані і армовані варіанти пасів згідно профілів - 13/A, 17/B, 22/C.

 • Покриття з поліуретану для високих навантажень - транспортування високо-абразивних матеріалів.
 • Покриття з ПВХ для високого зчеплення - транспортування неабразивних матеріалів.

Профілі покриттів: Supergrip, Linatex, HV 2-Laminate, PKR 0 (гладка поверхня), PKR1 (зубчата поверхня), PKR2 (коміркова поверхня) и PKR3 (зубчата поверхня під кутом 45).

Клиновий пас вузькопрофільний з відкритими боковими гранями та фасонним зубом

Паси клинові вузькопрофільні з відкритими боковими гранями та фасонним зубом - завдяки хорошій гнучкості застосовуються в приводах з особливо малими діаметрами шківів. Високоякісні гумові суміші в поєднанні з малорозтяжним кордом забезпечують високу передачу потужності та підвищення терміну служби

Клиновий пас двосторонній

Паси клинові двосторонні застосовуються в приводах з декількома шківами, розташованих в одній площині, коли напрямок обертання одного або декількох ведених шківів повинен змінюватися. Це ідеальне рішення для «серпантинних приводів» , де передача потужності здійснюється як і верхньої, так і нижньої поверхнею паса.
Для використання двосторонніх клинових пасів спеціальні шківи не потрібні; дані паси працюють на стандартних шківах відповідних профілів.

Багаторучейковий пас

Багаторучейкові паси складаються з високоякісних одиночних обгорнутих клинових пасів, які пов'язані між собою з'єднувальним шаром. В залежності від області застосування багаторучейкові паси можуть складатися з двох до п'яти класичних клинових або вузькоклинових пасів (ручейків). Використовуючи більш ніж один багаторучейковий пас в одному приводі, необхідно їх застосування в комплектах. У виняткових випадках поставляються багаторучейкові паси, що складаються з більш ніж 5 клинових пасів (ручейків).
Профілі: 3V/9J; 5V/15J; 8V/25J; SPZ; SPA; SPB; SPC; A/HA; B/HB; C/HC; D/HD.
Розміри: від 1200 до 12000 мм стандартний асортимент, інші розміри за запитом.
Сфери застосування: сільськогосподарська техніка, паперова промисловість, будівельне обладнання, підйомно- транспортні машини, дробильна техніка

Багаторучейковий пас для передачі великої потужності (не вимагає обслуговування)

Cкладаються з обгорнутих клинових пасів, з'єднаних зносостійким шаром. Такі привідні паси переважно застосовуються при екстремальних ударних навантаженнях, великих міжосьових відстанях, в приводах вертикальних валів і зчеплення. Зносостійка зовнішня оплетка, високоякісна гумова суміш і спеціальний міцний, стійкий до розтягування корд з поліестеру, забезпечують високе динамічне навантаження і відсутність в необхідності техобслуговування.
Профілі:
3V/9J; 5V/15J; 8V/25J; SPZ; SPA; SPB; SPC; A/HA; B/HB; C/HC; D/HD.
Розміри: від 1200 до 12000 мм стандартний асортимент, інші розміри за запитом.
Сфери застосування: сільськогосподарська техніка, машинобудування, будівельна техніка, верстати для обробки пластмас, деревообробні машини

Багаторучейковий пас з відкритими боковими гранями та фасонним зубом

Паси багаторучейкові з відкритими боковими гранями та фасонним зубом складаються з високоякісних одиночних обгорнутих клинових пасів з відкритими боковими гранями і фасонним зубом, пов'язані між собою з'єднувальним шаром. В залежності від області застосування багаторучейкові паси можуть складатися з двох до п'яти пасів (ручейків).
Паси багаторучейкові з відкритими боковими гранями та фасонним зубом застосовуються, насамперед, в приводах, що працюють ривками і в приводах з великою міжосьовою відстанню. Основна перевага даних пасів в тому, що вони можу працювати зі шківами ще менших діаметрів, з більш високим числом обертів і передавальним відношенням.
Профілі: 3VX/9JX; 5VX/15JX; XPZ; XPA; XPB; AX/HAX; BX/HBX.
Розміри: від 1250 до 3550 мм стандартний асортимент, інші розміри за запитом.
Сфери застосування: автомобілебудування, машинобудування, будівельне обладнання

Варіаторний пас

Паси варіаторні використовуються для безступінчатого постійного регулювання обертів приводу. Спеціальна будова паса забезпечує стійкість до високих динамічних навантажень, гнучкість по ходу руху, плавність ходу і чудові показники по регулюванню приводу.
Нижня основа паса складається з поліхлоропренової гумової суміші з волокнами, розташованими поперечно відносно напрямку руху паса. Малорастяжний корд з поліестеру або араміду оточує гумова суміш; корд надійно підтримується зовнішнім шаром і нижньою основою паса.
Варіаторні паси виготовляються з фасонним зубом - головним секретом підвищеної стійкості, яку ремінь демонструє відносно нагрівання, а також роботи на шківах самого малого діаметру.
Профілі: ширина паса до 100мм, висота від 5мм до 30мм.
Розміри: довжина від 500 мм до 5000мм.
Області застосування: друкарські машини, текстильне обладнання, машинобудування, редукторобудування, сільськогосподарська техніка.

Двосторонній варіаторний пас

Паси варіаторні двосторонні мають фасонні зуби з двох сторін, при цьому глибина зуба і його крок відповідають профілю паса. Двостороннє розташування фасонних зубів сприяє максимальній тепловіддачі і мінімальному нагріванню самого паса. До переваг даних пасів необхідно зарахувати: екстремально високе поглинання осьової сили, висока гнучкість і еластичність, висока плавність ходу при великій швидкості обертання.
Профілі: ширина паса від 20мм до 85мм, висота від 10мм до 30мм.
Розміри: довжина від 600 мм до 3500мм.
Області застосування: приводи снігоходів, токарні верстати, приводи молотарок сільськогосподарських машин.

Зубчатий пас з хлоропрену

Серед різноманіття конструктивних рішень, які використовуються для приведення в рух будь-яких частин механізму в пристроях різного призначення, одним з варіантів виступають зубчасті паси.
Найбільш часто в промислових і побутових цілях використовуються односторонні зубчасті паси, що представляють собою багатошарову вулканізованої стрічку, де зовнішня сторона - плоска, а внутрішня виконана з виступами (зубами), розташованими один від одного на рівній відстані.
Останнім часом широкого поширення набули двосторонні зубчасті ремені (зуби є як на внутрішній, так і на зовнішній стороні паса). Двосторонні зубчасті паси застосовуються в приводах протилежного реверсивного ходу при передачі великих потужностей і високих швидкостей обертання, а також потужних моментів обертання. Такі паси виготовляються з еластомеру, посиленого арамідним кордом і дають можливість міняти напрям обертання при високому числі обертів і значному моменті обертання. Також двосторонні паси можуть бути представлені в компактному виконанні для приводів малих і середніх потужностей, забезпечуючи зменшення габаритів і маси приводу, але не зменшуючи при цьому ефективність механізму.
Зубчасті паси з хлоропрену являють собою конструкцію з високоміцного хлоропрену, гнучкого корду зі скловолокна і зносостійкої захисної тканини на зубчастій стороні. Паси мають відносну стійкість до високих і низьких температур, а також масел.
Стандартний температурний режим для зубчатих пасів -30°С +100°С.
Профіли: 2М, 3М, S3M, 5М, S5M, 8М, S8M, 14М, S14M, 20M, MXL, L, H, XH, XXH.
Профілі для двосторонніх пасів: D-5M, D-8M, D-S8M, D-14M, D-XL, D-L, D-H.
Розміри: довжина від 90 мм до 4578мм
Області застосування: текстильні машини, друкарські верстати, оргтехніка, електричні інструменти

Зубчатий пас з хлоропрену для передачі великої потужності

Паси зубчаті з хлоропрену для передачі великої потужності були спеціально розроблені для приводів великої потужності при високих оборотах, що не потребують обслуговування. Вони відрізняються високим рівнем передачі потужності і високим терміном служби. Застосування поліпшених матеріалів, таких як, гумова суміш з додаванням волокон з араміду і зносостійка тканина з екстремально низьким коефіцієнтом тертя дозволяють знизити габарити приводу і заощадити витрати.
Зубчаті паси з хлоропрену для передачі великої потужності не вимагають застосування спеціальних шківів. Паси працюють на стандартних шківах, що застосовуються для таких же зубчастих пасів.
Області застосування: деревообробні верстати, поліграфія, компресори

Зубчатий пас з поліуретану

Паси зубчаті з поліуретану мають високу зносостійкість завдяки нерозтяжному та особливо гнучкому сталевого корду, маслостійкістю і відносною стійкістю до дії кислот і лугів. Подвійні зубчаті поліуретанові паси дозволяють комплектувати приводи з декількома шківами для синхронної передачі обертання в різних напрямках.
Зубчаті поліуретанові паси в дюймах виготовляються спеціальним способом, при якому дотримується збереження мінімальних допусків. Висока зносостійкість, маслостійкість і відносна стійкість до впливу хімікатів - це також стандартні властивості зубчастих пасів в дюймах.
Для лінійних приводів застосовуються, в основному, зубчаті паси в рулонах (в погонних метрах). Корд із сталі і араміду є надзвичайно малорозтяжним. Можливості виготовлення в різній ширині і відрізання будь-якої довжини сприяє їх широкому застосуванню. Термопластичний поліуретан ідеально підходить для нанесення різних покриттів. Також можливе наварювання захватів.
Профілі: T2.5, T5, AT5, T10, AT10, T20, MXL, XL, L, H, XH, 5M, 8M, 14M, 20M.
Профілі для двосторонніх пасів: DT5, DAT5, DT10, DAT10, D5M, D8M.
Області застосування: важке машинобудування, друкарські машини, медична техніка, паперова промисловість, пакувальні машини

Круглий пас з поліуретану (пас круглого перетину)

Круглі паси використовуються в передачах малої потужності при середніх швидкостях, а також у передачах складного контуру верстатів, приладах, побутовій техніці замість пасів зі шкіри, полівінілхлориду і гуми. Нерідко паси круглого перетину оснащуються кордом, а в деяких випадках вони мають отвір, призначений для з'єднання з використанням металевих ніпелів.
Сфера застосування пасів круглого перетину надзвичайно широка. Вони використовуються:

 • На підприємствах, що виробляють алкогольні та безалкогольні напої, а також кондитерських фабриках і приймальних пунктах - для транспортування тари з скла і пластика;
 • В торговельних підприємствах, компаніях, що надають пакувальні послуги - для переміщення картонній тари;
 • У будівельній галузі - для транспортування будматеріалів, які мають невеликі габаритні розміри (листів гіпсокартону, плитки, черепиці та інших);
 • На підприємствах деревообробної, целюлозно-паперової, скляної, харчової та багатьох інших галузей промисловості.
Клиновий пас з поліуретану

Поліуретанові паси підходять для шківів дуже маленького діаметру і дуже компактної конструкції з високим числом обертів.
Поліуретанові паси застосовуються в різних галузях промисловості:

 • Деревообробна;
 • Керамічна;
 • Скляна;
 • Пакувальна;
 • Целюлозно-паперова;
 • На лініях з розливу рідин;
 • В друкарнях;
 • При виробництві покрівлі.
Поліклиновий пас

Поліклинові паси об'єднують в собі гнучкість плоских пасів і високий рівень потужності клинових пасів. Клиновидні руч'ї розташовані паралельно і складаються із зносостійкої гумової суміші.
Високоякісний корд відповідає широкому спектру застосування поліклинових пасів. Корд розташований по всій ширині поліклинового паса і покритий спеціальною гумовою сумішшю. Зносостійка суміш, насичена волокнами, забезпечує спокійний хід, відносну стійкість до масел і високих температур, а також довгий термін служби.
Поліклинові паси використовуються в приводах із зовнішнім роликом, у випадках, коли кілька шківів розташовані в одній площині, і спрямування їх обертання повинно змінюватися (серпантиновий привід).
Еластичні поліклинові паси Optibelt EPH і ПЗВ відрізняються високою зносостійкістю і сприяють плавному ходу паса (амортизації).

Перфорований скінченний клиновий пас

Паси клинові перфоровані скінченні - це скінченні паси в рулонах; потрібна довжина в нескінченному вигляді досягається за допомогою гнучких з'єднувачів. Такі клинові паси поставляються за бажанням клієнтів в будь-яких довжинах залежно від міжосьової відстані. Немає необхідності складування різних довжин, так як досить складування рулону одного профілю, з якого відрізується необхідна довжина.
Кінцеві клинові перфоровані паси сприяють швидкому монтажу особливо в закритих, важкодоступних приводах.
Області застосування : конвеєри для транспортування дерев'яних і пластмасових плит, вентиляційна техніка та техніка для кондиціонерів, роликові транспортери.

Ланковий клиновий пас

Паси клинові ланкові - це високоякісні композитні клинові паси, унікальна конструкція з поліуретанових ланок, зміцнених декількома шарами поліефірного волокна. Легка і швидка заміна для нескінченних клинових пасів займе кілька секунд щоб вручну зробити ремінь нескінченним на будь-яку довжину, у тому числі збільшити довжину паса, витягти стерті компоненти не демонтуючи інших компонентів приводу.
Більш тривалий термін експлуатації в жорстких умовах, висока стійкість до стирання і ударних навантажень; стійкість до впливу води, газу, масла, мастила і багатьох розчинників роблять ці паси незамінними в скляній, деревообробній промисловості, а також при транспортуванні керамічної плитки.

Спеціальний зубчатий пас з захватом та зовнішнім покриттям

Паси спеціальні зубчаті із захватом та зовнішнім покриттям можуть бути скінченні або нескінченні. Зовнішнє покриття наноситься методом додаткової обробки.
Підібрати необхідне покриття можливо завдяки їх властивостям і матеріалам. Таблицю типів покриття можна подивитись тут.
Спеціальні зубчасті паси із захватом виготовляються згідно Ваших вимог.
Важливо щоб позиція бажаного захвату відповідала кроку зубчастого паса.
Вибір захвату і визначення конструкції паса із захватом відбувається індивідуально згідно Вашого креслення.

Плоский пас

Паси плоскі призначені для плоскопасової передачі, транспортерів рядкових жаток, а також для водопідйомників, елеваторів та норій в якості тягового елемента.
Плоскі приводні паси здійснюють передачу енергії при контакті плоскої нижньої основи паса з циліндричними або бочкоподібними шківами. Можуть працювати при збільшених швидкостях і зменшених діаметрах шківів в порівнянні з клиновими пасами, однак передають меншу потужність і чутливі до розтягнення.Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД "Галпідшипник" не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку.