Нові пласкі приводні ремені для логістичної галузі від Ammeraal Beltech

Нові пласкі приводні ремені для логістичної галузі від Ammeraal Beltech

16.11.2021


пласкі привідні ремені для роликових конвеєрів

Компанія Ammeraal Beltech представила новинку - високопродуктивні пласкі приводні ремені RAPPLON® для використання в логістичній галузі.


Серед новинок:


  • надпотужні пласкі ремені для роликових конвеєрів Heavy Duty Roller Drive Belt - з міцним арамідним тяговим кордом та з поліуретановим покриттям. Вони розроблені спеціально для високих навантажень та довгих конвеєрів. Пласкі ремені Rapplon® Heavy Duty Roller Drive Belt характеризуються відмінною стійкістю до зносу та стирання. Не чутливі до змін навколишнього середовища та вологості. Стабільні в розмірах та не потребують повторного натягу.

  • Light Roller Drive Belts – легкі пласкі привідні паси для роликових конвеєрів. Вони мають поліестровий тяговий корд та поліуретанове покриття. Водостійкі та стабільні в розмірах, забезпечують ефективну та прогнозовану роботу протягом тривалого часу. Доступні в стандартних товщинах від 1,6 до 3 мм.

Як і інші ремені RAPPLON®, чорна серія пласких ременів для роликових конвеєрів має стійкі антистатичні властивості, що значно спрощує їх обслуговування - зокрема у зв’язку з накопичення пилу. Вони також розроблені як ремені QuickSplice, що робить їх з'єднання максимально простим і швидким - гарантуючи надійне і міцне з’єднання та однакову товщину по всій довжині ременя.


Також компанія представила нову еластичну транспортерну стрічку Rapplon® Elastic Belts.


Нова стрічка надзвичайно енергоефективна та призначена для використання зі стрічковими конвеєрами з розсувними опорами або в якості стрічки, яка встановлюється над роликами. Також еластичні стрічки Rapplon можуть працювати в двох напрямках, що робить їх ідеальними для використання в автоматично керованих транспортувальниках AGV, що використовуються в логістичних хабах та на складах.


Детальніше про стандартну серію пласких ременів Rapplon дивіться в каталозі від Ammeraal Beltech


Більше інформації про компанію Ammeraal Beltech читайте тут

Повернутись до новин