Linkedin Youtube

Peer

Компания Peer

Peer (США)

Peer - це відома американська торгова марка підшипників, яка належить компанії SKF. Хоча в асортименті Peer є рішення для багатьох галузей, головною їх спеціалізацією є напрямок агро - підшипники Peer для сільгосптехніки характеризуються максимальним захистом і надійністю. Завдяки відточеним бізнес-процесам (в тому числі і за допомогою впровадження філософії LEAN), компанія зуміла стати одним з головних постачальників підшипників для багатьох виробників сільгосптехніки. Так, наприклад, з 2004 року компанія постачає підшипники на першу комплектацію техніки John Deere і вже 16 років поспіль отримує найвищу нагороду для постачальників - статус «Постачальника-партнера».

Історія створення

Бренд Peer почав свою історію в 1941 році, як сімейний бізнес з назвою Archer Bearing. З тих пір компанія стала найбільшим в США виробником підшипників з приватною формою власності, а в 2008 році увійшла до складу компанії SKF, повністю зберігши бренд Peer.


Науково-дослідницька діяльність

Крім можливостей компанії SKF, існує окремий центр R&D Peer, заснований в 2012 році. У своїй дослідницькій діяльності компанія відштовхується від потреб своїх клієнтів, спільно з ними працюючи над пошуком більш ефективних рішень. Для цього інженери Peer орієнтуються не тільки на розробку нових продуктів, точний розрахунок їх продуктивності і всебічне тестування в максимально наближених умовах, але і на дослідження матеріалів.

Виробництво

Продукція Peer виготовляється на трьох виробничих майданчиках, кожна з яких відповідає не тільки стандартам управління якістю (ISO / TS 16949: 2009), але також стандартам з гігієни і безпеки праці (OHSAS 18001: 2007) та екологічним стандартам (ISO 14001: 2004). Компанія завжди відкрита для аудиту своїх виробничих майданчиків з боку клієнтів.


Співпраця з Галпідшипник

На момент входження бренду Peer до складу компанії SKF ми вже 10 років були офіційними дистриб'юторами SKF. Відпрацьовані алгоритми співробітництва допомогли нам швидко включитися в процес і бути одними з перших, хто запропонував продукцію Peer для ринку сільськогосподарських запчастин України. На сьогодні ми володіємо великою експертизою по продукції Peer і не меншими складськими запасами - для оперативних поставок. Звертайтеся!