Optibelt - переможець в номінації «Кращий aftermarket-постачальник» компанії AGCO

Optibelt - переможець в номінації «Кращий aftermarket-постачальник» компанії AGCO

18.06.2020

Новини партнерів

Наприкінці травня компанія AGCO (виробник техніки Massey Ferguson®, Fendt®, Challenger®, Valtra® і GSI®) провела першу віртуальну зустріч своїх постачальників для Європи та Близького Сходу (близько 750 учасників), де нагородила кращих із них. У різних номінаціях перемогли такі компанії як: Argo-Hytos, Grammer, Leoni, Procurence, Erkunt, Preh, Motorenfabrik Hatz, Gross & Perthun, Ahola Transport. Серед них - німецький виробник приводних ременів і наш партнер - компанія Optibelt, яка була визнана кращим aftermarket-постачальником запчастин.

Optibelt - глобальний постачальник для AGCO. Більше 800 різних типорозмірів пасів виробництва Optibelt постачаються не тільки в Європу і на Близький Схід, але також в Північну і Південну Америки. Своєю нагородою компанія AGCO відзначає надійність поставок і виняткову якість ременів Optibelt.

До слова, крім AGCO, Optibelt також є постачальником пасів на першу комплектацію для такої техніки: John Deere, Claas, New Holland, Case, Sampo, Deutz Fahr, Kuhn, Amazone, Kverneland, Krone, Rostselmash, Gomselmash, Dronningborg, Laverda, Fortschritt, Grimme, Bizon і ін.

Більше про компанію Optibelt

Читайте також: AGRO POWER - паси Optibelt для сільгосптехніки

Повернутись до новин