Linkedin Youtube

Optibelt

Компанія Optibelt

Arntz Optibelt GmbH (НІМЕЧЧИНА)

Німецькі ремені Optibelt обирають для найскладніших і відповідальних приводів - там, де немає місця компромісу. З високою ймовірністю саме ремені Optibelt ви зустрінете на більшості марок сільгосптехніки (Deutz Fahr, Kuhn, Massey Ferguson, John Deere, Amazone, Kverneland, Krone, Challenger, Sampo, Fendt, Pottinger, Rostselmash і ін.), В компресорах і вентиляторах (Atlas Copco, Kaeser, Boge, Compair, Gardner Denver та ін) і гвинтових насосах, в обладнанні для цементної промисловості (ThyssenKrupp, Hazemag, Kleemann), в обладнанні для харчової промисловості та упаковки (Buhler, Bansal, Thermoplan), в дорожньо-будівельній техніці (Sandvik, Atlas Copco, Wirtgen, Bomag) і багатьох-багатьох інших.


Історія створення

Arntz Optibelt GmbH - сімейний бізнес з півторавіковою історією. Був заснований в 1872 році в Німеччині, в місті Хекстер - зі створення фабрики з виробництва гумових ниток, які на той час активно використовувалися в промисловості, але не вироблялись у Німеччині. У повоєнний час попит на гумові нитки впав, і компанія перекваліфікувалась на виробництво клинових ременів - перша партія була вироблена у 1948 році під брендом Optibelt. C тих пір компанія активно розвивається: збільшує кількість виробничих потужностей, розробляє нові продукти і розширює асортимент, постійно проводить науково-дослідницьку діяльність.

Виробництво

Продукція Optibelt виробляється на 8 виробничих майданчиках в 6 країнах. В основному це Європа: Німеччина, Франція, Нідерланди, Ірландія, Румунія і один завод в Китаї, який працює виключно на внутрішній ринок. На кожному з заводів впроваджена система управління якістю, що відповідає одному з стандартів - ISO 9001: 2008 або TS 16949: 2009.Цікаві факти

Основний компонент у виробництві приводних ременів - каучук. І головна складність у використанні цієї сировини полягає в тому, що кожна окрема партія каучуку володіє трохи різними властивостями. Фахівці науково-дослідної лабораторії Optibelt зуміли домогтися мінімальних допусків виготовлення для своєї продукції - тим самим встановивши нові стандарти для галузі - S = C Plus. Такі ремені Optibelt при використанні в комплекті мають відхилення по довжині всього в +/- 2 мм - в той час, коли стандартне допустиме відхилення залишається 6 мм. Така точність забезпечує не тільки чудові приводні властивості і рівномірну передачу потужності, але так само високий ККД і, відповідно, економію витрат енергії.

Співпраця з Галпідшипник

Компанія Галпідшипник є офіційним дистриб'ютором ременів Optibelt - єдиним в Україні, який може пропонувати ремені Optibelt як для сільгосптехніки, так і для промисловості. Завдяки цьому, за 7 років співпраці з компанією Arntz Optibelt GmbH нашими фахівцями були накопичені знання та експертиза, які дозволяють знайти оптимальні рішення для найскладніших приводів. Звертайтеся!