Optibelt - німецькі ремені від офіційного дистриб'ютора в Україні

optibelt ремені


optibelt Україна
Arntz Optibelt GmbH (НІМЕЧЧИНА)

Німецькі ремені Optibelt вибирають для найскладніших і відповідальних приводів - там, де немає місця компромісу. З високою ймовірністю саме ремені Optibelt ви зустрінете на більшості марок сільгосптехніки (Deutz Fahr, Kuhn, Massey Ferguson, John Deere, Amazone, Kverneland, Krone, Challenger, Sampo, Fendt, Pottinger, Rostselmash і ін.) /каталог Агро ремені (пдф 9,3Мб)/, в компресорах і вентиляторах (Atlas Copco, Kaeser, Boge, Compair, Gardner Denver та ін.), в гвинтових насосах, в обладнанні для цементної промисловості (ThyssenKrupp, Hazemag, Kleemann), в обладнанні для харчової промисловості та упаковки (Buhler, Bansal, Thermoplan), в дорожньо-будівельній техніці (Sandvik, Atlas Copco, Wirtgen, Bomag) і багатьох-багатьох інших.Співпраця Optibelt та Галпідшипник

Компанія Галпідшипник є офіційним дистриб'ютором продукції Optibelt - єдиним в Україні, який може пропонувати ремені Optibelt як для сільгосптехніки (Optibelt AgroPower), так і для промисловості. Завдяки цьому, за 8 років співпраці з компанією Arntz Optibelt GmbH нашими фахівцями були накопичені знання і експертиза, які дозволяють знайти оптимальні рішення для найскладніших приводів.

optibelt україна


оптібелт ремені
Спільно з Optibelt ми пропонуємо:
  • клинові ремені - стандартного (Optibelt VB, Agro Power), широкого (Vario Power, Agro Power BKR) або вузького перетину з відкритими бічними гранями (Red Power 3, Blue Power, Optibelt SK) і зубцями (Super XE-Power Pro)

  • поліклинові ремені - гумові і поліуретанові

  • багатоклинові ремені - стандартні (KB SK, KB VB), високоефективні (KB Red Power3, Super KBX-Power), з клиновими ременями вузького перетину (KB Blue Power), для комбайнів (Agro Power KB)

  • зубчасті ремені - гумові і поліуретанові, одно- і двосторонні (Omega, STD, ZR)

  • нескінченні екструдовані поліуретанові зубчасті ремені (Optibelt Alpha Flex, Optibelt Alpha Linear (в т.ч. і з допуском FDA для контакту з харчовими продуктами))

  • шківи - під клинові, поліклинові і зубчасті ремені, а також спеціальні шківи

  • інструмент - для лазерного центрування ременів (Laser Pointer II) і для контролю натягу ремней (Optibelt TT)Історія створення компанії Optibelt

Arntz Optibelt GmbH - сімейний бізнес з історією в півтора сторіччя. Був заснований в 1872 році в Німеччині, в місті Хекстер - зі створення фабрики з виробництва гумових ниток, які на той час активно використовувалися в промисловості, але не вироблялись в Німеччині. У повоєнний час попит на гумові нитки впав і компанія переключилася на виробництво клинових ременів - перша партія була виготовлена в 1948 році під брендом Optibelt. З тих пір компанія активно розвивається: збільшує кількість виробничих майданчиків, розробляє нові продукти і підвищує якість існуючих, постійно проводить науково-дослідницьку діяльність.

ремінь optibelt купити


optibelt каталог
Виробництво

Продукція Optibelt проводиться на 8 виробничих майданчиках в 6 країнах. Головним чином це Європа: Німеччина, Франція, Нідерланди, Ірландія, Румунія і один завод в Китаї. На кожному з заводів впроваджена система управління якістю, що відповідає одному зі стандартів - ISO 9001:2015 або TS 16949:2009.Цікаві факти

Основний компонент у виробництві приводних ременів - каучук. І головна складність у використанні цієї сировини полягає в тому, що кожна окрема партія каучуку володіє трохи різними властивостями. Фахівці науково-дослідної лабораторії Optibelt зуміли досягти мінімальних допусків виготовлення для своєї продукції - і тим самим встановили нові стандарти для галузі - S = C Plus. Ці ремені Optibelt для використання в комплекті мають відхилення по довжині всього в +/- 2 мм - в той час, коли стандартне допустиме відхилення по галузі - 6 мм. Така точність забезпечує не тільки чудові приводні властивості і рівномірну передачу потужності, але й високий ККД і, відповідно, більш економічну витрату енергії.


optibelt red power, optibelt omega

Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт