NTN-SNR - надійні рішення для вашого обладнання від офіційного дистриб'ютора

NTN-SNR


нтн-снр
ГРУПА NTN-SNR ROULEMENTS (ФРАНЦІЯ)

NTN-SNR Roulements - японсько-французька корпорація, входить в топ-3 світових виробників підшипників. Компанія присутня на всіх промислових, автомобільних і аерокосмічних ринках. Їхня продукція випускається під брендами NTN, SNR: підшипники і підшипникові вузли, мастильні матеріали, модулі лінійного переміщення, інструмент для обслуговування підшипників, мехатроніка.Співпраця NTN-SNR і Галпідшипник

Наша співпраця з компанією NTN-SNR почалося в 2004 році. З тих пір клієнти компанії Галпідшипник встигли оцінити високу якість продукції NTN-SNR. Фермерські господарства активно використовують підшипники і вузли агросеріі NTN-SNR. Особливою популярністю користуються підшипники з посиленим ущільненням AGR - рішення, які відмінно зарекомендували себе за роки використання. У промисловості, особливо в гірничодобувній, металургійній, цементній та паперової, себе відмінно зарекомендувала серія ULTAGE - підшипники із збільшеним терміном служби, підвищеної стійкості до навантажень і більш низьким витратам на техобслуговування.

Спільно з NTN-SNR ми пропонуємо своїм клієнтам:
  • Підшипники, корпуси і вузли в зборі

  • Системи лінійного переміщення

  • Мастильні матеріали

  • Інструмент для монтажу / демонтажу та змащування

ТД «ГалПідшипник» офіційный дистриб'ютор NTN-SNRsnr країна виробник
Історія створення NTN-SNR

Історія компанії почалася ще в 1894 році, коли швейцарець Жак Шмідт запатентував свій кульковий підшипник під брендом SRO. Перший завод був побудований в 1916 році в Ансі - для забезпечення французької військової авіації підшипниками під час Першої світової війни. У 1946 році компанія була придбана Renault і отримала нову назву - SNR (Société Nouvelle de Roulements), що означає «Нова підшипникова компанія»

У 2010 році японська корпорація NTN придбала компанію SNR Roulement, створивши NTN-SNR.

Заводи

У компанії NTN-SNR більше 70 заводів по всьому світу. Найбільше виробничих майданчиків в Японії - 24. В Європі, Америці та Китаї - по 12. Але де б не перебував завод, і яка країна виробник не була б вказана на ваших підшипниках NTN або SNR - ви завжди можете бути впевнені, що вони зроблені згідно єдиних стандартів Системи управління якістю та протестовані на відповідність високим вимогам, які компанія ставить перед своєю продукцією.Науково-дослідницька діяльність

Спільно зі своїми клієнтами, компанія постійно працює над пошуком нових, кращих рішень. Для цього компанія має в своєму розпорядження 4 центри НДДКР - два в Японії, один в Європі, і один в США. В R&D компанії задіяно 400 наукових співробітників і щорічно виділяється близько 4 % від обороту. Завдання, над якими вони працюють: підвищення надійності (інноваційні мастила і ущільнення), підвищення продуктивності та оптимізації терміну служби, зниження впливу на навколишнє середовище, «розумна» продукція, мехатроніка (датчики частоти обертання, кута, температури).


ntn країна виробникsnr каталог
Цікаві факти

Продукція NTN-SNR використовується на всіх нових вузькофюзеляжних повітряних судах (AirbusA320neo, Boeing B737MAX, Embraer E Jet, Bombardier C-серії, Mitsubishi MRJ, Іркутськ МС21), а також в загальноєвропейській програмі ракети-носія «Ariane V» і в програмі реактивного двигуна CFM 56 - реактивного двигуна, що найбільш широко використовується в світі.


Фахівці компанії NTN-SNR розробили для автопромисловості ASB - ступичний підшипник з інтегрованим магнітним датчиком швидкості обертання, який вже став світовим стандартом.


9 з 10 найбільш популярних автомобілів в Європі оснащені продукцією марки NTN або SNR.


На поїздах TGW, які розвивають швидкість до 600 км / год, в якості підшипників колісної пари застосовуються підшипники NTN-SNR.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт