Linkedin Youtube

NSK

NSK (ЯПОНІЯ)

Японські підшипники представляють три незалежних бренди - NTN (компанія NTN-SNR), NSK (компанія NSK Ltd.) і Koyo (компанія JTEKT Corporation). Галпідшипник пропонує продукцію всіх трьох брендів - у нас найбільші складські запаси японських підшипників в Україні.

Підшипники NSK - це великий асортимент підшипників всіх типів для автомобілів і промисловості. Галпідшипник спеціалізується на промисловому та сільгосп напрямку і завжди готовий запропонувати вам якісні підшипники від кращих японських виробників.

Історія створення

Історія компанії почалась в 1916 році з виробництва перших в Японії кулькових підшипників. За більш ніж 100-річну історію шляхом постійного розвитку і розширення, компанія вийшла на виробництво повної лінійки підшипників, ставши одним з лідерів світового виробництва підшипникової продукції.

Науково-дослідницька діяльність

NSK - піонер в підшипникової індустрії Японії. Більшість їхніх винаходів були першими в Японії, а деякі - першими в світі. Наприклад, в 2004 році вони створили найменший у світі підшипник з внутрішнім діаметром 0,6 мм, зовнішнім - 2 мм і шириною - 0,8 мм. Всі ці досягнення стали можливими завдяки діяльності R&D-центрів - їх у компанії 14.

Виробництво

У компанії NSK Ltd. 64 виробничі майданчики по всьому світу. Європа - 9, Південна і Північна Америка - 10, Японія - 20, решта Азія - 24.

Так само пропонуємо розглянути інші бренди японських підшипників:

NTN

Koyo