NORD - надійні німецькі редуктори і мотор-редуктори

nord drivesystems


nord мотор-редуктор
NORD Drivesystems (НІМЕЧЧИНА)

NORD Drivesystems — німецький виробник редукторів та мотор-редукторів, двигунів, частотних перетворювачів та пристроїв плавного пуску. Був створений у 1965 році як сімейний бізнес. З того часу постійно нарощує виробничі потужності по виготовленню комплектуючих, а також складальні заводи – для максимально швидкого та точного реагування на запити клієнтів. Створює рішення для понад 100 галузей промисловості. Член AGMA.Cпівпраця NORD Drivesystems та Галпідшипник

Компанія Галпідшипник є партнером компанії NORD Drivesystems та має право офіційно постачати продукцію NORD своїм клієнтам. Ми пропонуємо:

  • Циліндричні мотор-редуктори NORD – співвісні та з паралельними валами

  • Конічно-циліндричні мотор редуктори NORD – двох- та трьохступінчаті

  • Черв’ячні та циліндро-черв’ячні мотор-редуктори NORD

  • Редуктори NORD промислові — конічно-циліндричні та циліндричні з паралельними валами

  • А також – електродвигуни, частотні перетворювачі, пристрої плавного пуску для комплектації з продуктами NORD

Звертайтесь – ми допоможемо вам підібрати рішення, оптимальне для ваших виробничих умов!

Редуктори NORD промислові


мотор-редуктори NORD
Виробництво та якість

Продукція NORD виготовляється на семи заводах, розташованих в Німеччині, Італії, Польщі, США та Китаї із застосуванням найновіших технологій та власної системи управління та контролю якості NORD Pro.

Крім цього компанія має сертифікацію ISO 9001, DIN 3990. На запит клієнта можуть виготовляти мотор-редуктори у виконанні ATEX та NIEMANNЦікаві факти
  • Дуже висока частка власного виробництва: всі комплектуючі, які визначають якість продукції (зубчаті колеса, вали, корпуси, двигуни, електронні компоненти), виробляються на власних заводах.

  • Ще в 1981 році NORD розробив концепцію Unicase – моноблочну конструкцію редуктора, в якій всі деталі об’єднані в одному цілісному корпусі. На сьогоднішній день Unicase є стандартом для галузі.

  • NORD були першими, хто оцінив переваги модульної збірки редукторів та створив свій перший складальний завод ще у 1979 році.

  • Серед численних застосувань продукції NORD: найвищий в світі кран «Голіаф» (Данія), найбільший в світі авіаремонтний ангар (Гамбург, Німеччина), розсувний дах стадіону «Колоніал» (Австралія), завод Corona (Мексика) та ін.

електродвигуни, частотні перетворювачі

Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт