Нечесна конкурентна боротьба проти компанії

Нечесна конкурентна боротьба проти компанії

25.11.2015

Шановні партнери!

16-18 листопада на деяких інтернет - ресурсах з'явилася неправдива інформація про те, що «Галпідшипник» підтримує сепаратистів.

Ми повністю спростовуємо викладену в цих ресурсах інформацію. Розцінюємо як елемент нечесної конкурентної боротьби і як спосіб захоплення ринку «Галпідшипник» на території України. Всі ці статті та їх аналоги одного і того ж змісту, або скопійовані.

ТД «Галпідшипник» повідомляє, що всі підрозділи компанії функціонують у звичайному режимі. Ні про яке припинення діяльності, блокування рахунків та інших активів не йдеться, незважаючи на перешкоди і розсилки, які створюють наші конкуренти. Всі відвантаження і взаємні фінансові зобов'язання з нашими контрагентами виконуються в строк і в повному обсязі. Жоден з поточних наших проектів не закритий і не припинений. Наші склади заповнені  продукцією в необхідній кількості, ми готові задовольняти потреби наших клієнтів.

Окремо треба зупинитися на інтернет- ресурсах, які публікують неправдиву інформацію. Дивно, але всі ці ресурси обслуговуються на серверах в США. Реальних власників встановити, припускаємо, неможливо. Крім того, вже до вечора 18.11.2015 року ряд цих ресурсів знищив  ці «фейкові» новини зі своїх порталів, що зайвий раз підтверджує факт наклепу в сторону компанії. Всім так званим «інтернет - ресурсам» (які змогли ідентифікувати) відправили офіційні вимоги прибрати дані статті і написати спростування, попередили про юридичну відповідальність за поширення неправдивої інформації.

У бізнесі ми понад 23 роки, але вперше стикаємося з тиском такого масштабу. Наша компанія розуміє, що витримати конкуренцію і отримати клієнта можна тільки завдяки надійності, якості, оперативності, широкому асортименту і лояльними цінами на продукцію. На жаль, нашим конкурентам чужі такі поняття, і вони застосовують брудні методи боротьби, які спрямовані на досягнення поставлених ними цілей.

З 2002 у м.Донецьку у нас працювала філія. З початком активних військових дій його робота стала неможлива. Нам не дали вивезти продукцію зі складу, і вона була розграбована сепаратистами. Проблеми із закриттям офісу у нас ті ж, що й у решти підприємців, які до АТО працювали на Донбасі. За процедурою закрити офіс нереально. Вивезти залишки продукції неможливо. Звільнити співробітників, що залишилися - незаконно. Неодноразові запити в різні контролюючі та правоохоронні держустанови України залишаються без відповіді. Виникає юридична колізія, відсутність правової основи, що, власне, викликає додаткові питання у владних структур. Ми не заперечуємо факту проведення харківськими силовими структурами слідчих дій в офісі Галпідшипник у м.Львові. Але використовувати цю інформацію, отриману однозначно незаконним чином, у конкурентній боротьбі ніхто не має право, тим більше, що правомірність дій силовиків зараз оскаржується підприємством.

Після появи даних фейкових статей з нами зв'язалися багато компаній-партнерів нашого профілю, як українських, так й іноземних. Всі вони висловили нам свою підтримку або незгоду з даними методами конкурентної боротьби.

Хочеться підкреслити, що компанія співпрацює з українськими волонтерами і самі волонтери готові виступити на захист Торгового дому. Заяви, що ми використовуємо волонтерів як прикриття - відвертий наклеп.

Події, що відбуваються з «Галпідшипник» в даний час, вважаємо невипадковими. Ми проводимо велику підготовчу роботу для появи нових інвестицій в Україну після вступу в дію з 1 січня 2016 року економічної частини угоди про Асоціацію з Європейським союзом.

У цивілізованій країні, яка прагне до Європи і до європейських цінностей всі звинувачення повинні бути доведені. А проведення будь-яких перевірок і дій силових структур нікому не дає право очорняти репутацію однієї з найбільших компаній в своїй сфері.

Ми звертаємося до керівництва однієї одіозної харківської компанії з вимогою перестати відправляти посилання на фейкові інтернет - ресурси нашим замовникам. Інформацію про появу фейкових статей ми отримали від Ваших співробітників через лічені хвилини після виходу псевдо-публікацій, що наводить на думки про замовлену статтю. Також після появи фейків наші замовники неодноразово інформували нас про те, що інформацію про появу неправдивих статей про нас вони отримували від співробітників харківської компанії або споріднених до них компаній, доповнюючи при цьому своїми коментарями.

Дирекція компанії ПП ТД «Галпідшипник»

Повернутись до новин